GROUP MARKETING SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Ügyfelünk közel 50 éves múlttal rendelkező, stabil, skandináv tulajdonú fémmegmunkálással foglalkozó vállalat, akik 3 kontinensen közel 1200 főt foglalkoztatnak.

A magyarországi gyár Budapesttől 130 km-re fekszik Borsod-Abaúj-Zemplén megye festői környezetében, ahol közel 230 fő gyártja a minőségi alkatrészeket, az autóipar, az általános ipar és a távközlési ipar számára.

Jelenleg bővülő, professzionális csapatuk keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

REGIONÁLIS MARKETING SPECIALISTA

Követelmények:

  • Egyetemi végzettség marketing, közönségkapcsolatok és kommunikációs, vagy hasonló területen,
  • Legalább 4-5 éves releváns tapasztalat a B2B marketing, a márkaépítés, a közönségkapcsolatok és / vagy a kommunikáció terén,
  • Különböző kommunikációs csatornák ismerete,
  • Jó prezentációs és kommunikációs készség,
  • A releváns számítógépes programok, például a Word, a PowerPoint, az Excel, az InDesign és a Photoshop alapos ismerete,
  • Tárgaylóképes angol nyelvtudás,
  • Szervezett munkavégzés,
  • Projektmenedzsment készség,
  • Utazási hajlandóság külföldre is (kb. 30 %),
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Svéd nyelvtudás,
  • Egyéb nyelvtudás.

Feladatok:

  • Felelős minden globális szinten használt kommunikációs csatornáért: weboldal, közösségi média, belső és külső hírlevél, SharePoint hírek és tájékoztató e-mail,
  • Ezen kommunikációs csatornák tartalomkezelése és fejlesztésmenedzsmentje,
  • Kapcsolatépítés és kommunikáció a sajtóval, ideértve a befektetői kapcsolatokat is,
  • Márkamenedzsment - vizuális identitás, intézményi profil és márkastratégiák,
  • Kapcsolattartás a marketing és kommunikáció területén működő külső partnerekkel: reklámügynökség, riporter, PR rendszer (Cision) és promóciós anyagok beszállítói,
  • Támogatja a vállalati webhelyeket elrendezéssel, marketing és promóciós anyagokkal, valamint útmutatással a vizuális identitás és az intézményi profil bemutatásához,
  • Felelős a helyi és nemzetközi kiállításokért és rendezvények lebonyolításáért,
  • Szorosan együttműködik a Végrehajtó Bizottsággal és támogatja őket különböző tevékenységekkel, anyagokkal és kommunikációval,
  • Digitális marketing stratégiák kidolgozása,
  • Kezdeményezi és koordinálja a fejlesztést a marketing osztályon belül,
  • Részt vesz különleges projektekben és végrehajtja a kijelölt megbízást, pl. GDPR munkacsoport,
  • Támogatja az értékesítési csapatot kommunikációval, speciális projektekkel / tevékenységekkel, értékesítési statisztikákkal, kapcsolattartással a KAM-okkal és a rendszerkezeléssel, például a SharePoint piac és értékesítés oldalával, a Monitor BI-vel és az árajánlatnaplóval,
  • Megszervezi a félévenkénti ügyfél-elégedettségi felmérést, értékeli az eredményeket, és bemutatja a menedzsmentnek és a szervezetnek,
  • Felelős a vállalat információs e-mailjéért - elolvassa, ellenőrzi a relevanciát és továbbítja a csoport megfelelő tagjainak,
  • Felettesével együtt felelős a saját kompetencia-fejlesztéséért.
Juttatások:
  • Kiemelkedő szakmai kihívások,
  • Pozícióhoz illeszkedő juttatás,
  • Home Office lehetőség (50%),
  • Külföldi utazások (Európán kívül is).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Mezőkövesd + külföld (30%)
  • A pozíció a szokásostól eltérő munkaidőt és utazást jelenthet.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Rendelkezel ügynökségi tapasztalattal? Jól prezentálsz, akár angol nyelven is? Szívesen koordinálnád néhány account manager munkáját? A digitális marketingtől sem riadsz meg? AKKOR EZ A TE LEHETŐSÉGED! Kampánytervezéssel foglalkozó marketing ügynökség keresi új csoportvezetőjét az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva