IT SALES CONSULTANT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy szoftverfejlesztő cég, amely technológiai fejlesztésekkel, digitális termékek fejlesztésével, illetve üzleti tanácsadással foglalkozik 20 éves tapasztalattal és számos sikertörténettel a háta mögött.

Létszámuk, illetve projektjeik száma is folyamatosan bővül, emiatt egészítenék ki csapatukat tapasztalt értékesítési tanácsadóval is:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkeresése, elkötelezése hazai és nemzetközi piacon egyaránt
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, upselling és cross-selling lehetőségek azonosítása
  • Ajánlatok írása, teljes ajánlatadási folyamat menedzsmentje
  • Szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások lebonyolítása, és a szerződéskötések koordinálása
  • Értékesítési folyamatok koordinálása, adminisztrációja

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Minimum 4 év egyedi szoftverfejlesztéshez kapcsolódó IT értékesítésben szerzett tapasztalat (szállítói oldali tapasztalat előny)
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás a nemzetközi partnerekkel folytatott tárgyalások miatt
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Önállóság, proaktivitás, can-do attitűd
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent, ha:

  • Webes szolgáltatás-fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete
  • E-commerce szolgátatások fejlesztésében szerzett tapasztalat

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, innovatív munkáltató
  • Izgalmas, változatos feladatkör
  • Folyamatos edukáció, képzések

Munkavégzés helye: Budapest / Home Office

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül: