PROJEKTMENEDZSER (MEGÚJULÓ ENERGIA TERÜLETRE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk villamosenergia kis-, és nagykereskedelmi feladatait ellátó leányvállalataként alakult, az utóbbi években azonban a kereskedelmi tevékenységét fokozatosan felváltotta a cégcsoportba tartozó erőművek támogató funkcióinak ellátása, valamint a cégcsoport növekedési stratégiájának üzletfejlesztési támogatása.

Csapatukba keresünk a megnövekedett projektszám menedzselése szempontjából

PROJEKTMENEDZSER

pozícióba kollégát megújuló energia, naperőmű beruházási projektekre.

Feladatok:
  • Részvétel ipari méretű megújuló erőművi (leginkább napenergia) projektek menedzsmentjében (beruházó oldalról)
  • Fővállalkozók, alvállalkozók kiválasztása, szerződéskötési folyamatok nyomon követése
  • Projekt megvalósításához szükséges engedélyek megszerzése, fenntartása
  • Komplex, nagy horderejű üzletfejlesztési folyamatok lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a belső és külső érdekelt felekkel
  • Aktív részvétel a tárgyalások lebonyolításában
Elvárások:
  • Mérnöki végzettség (energetikai-, villamos- vagy gépészmérnök)
  • Min. 1 év energetikai projektek menedzsmentjében szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv erős kommunikációképes ismerete (tárgyalások, szerződések lebonyolítás, később nemzetközi terjeszkedés szempontjából)
  • Magabiztos, határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • B-kategóriás jogosítvány, aktív vezetői engedély
Előny:
  • Megújuló energia háttérismeret
  • Beruházó oldali projektmenedzsmentben szerzett gyakorlat
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapbérezés mellett, kiemelkedő cafeteria, 13. havi fizetés és bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: céges autó, mobiltelefon és laptop magánhasználatra is
  • Munkavállalói egészségbiztosítás
  • Fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai képzések, tréningek
  • Gyümölcsnapok, kávé&tea korlátlanul, csapatépítő programok
  • Nemzetközi, de családias környezet, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 6. kerületi központ
  • Projekthelyszín látogatása esetén akár országos is lehet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük csatolja frissített szakmai önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva.