GRAFIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet?

Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy?

Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :)

Partnerünk extrém terhelésű rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó vállalat. Csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

GRAFIKUS

Feladatok:

  • Responsive weboldalak tervezése és kivitelezése
Elvárások:

  • CSS 3, HTML 5 ismerete
  • Java script
  • Adobe Photoshop és Adobe Illustrator teljeskörű használata
  • Képesség több feladat önálló ellátására
  • Főleg webet érintő referencia
Előny:

  • Prototípus készítő rendszerek ismerete (Just in mind, UXPin)
  • Wordpress vagy más CMS rendszer ismerete
  • SCSS, JSS ismerete
  • UX/UI tervezési gyakorlat
  • Elementor, Elementor PRO, Elementor add ons ismerete és használata a gyakorlatban
  • Materal UI (Hooks, SSR)
  • Google Analytics
  • React (^16.8)
  • Minimum 1 éves munkatapasztalat
Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • All You Can Move SportPass
  • Saját használatú telefon
  • Privát egészségbiztosítási csomag
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával: