LEAN FOLYAMATFEJLESZTÉSI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Olasz Középfok szóban és írásban

Szenvedélyed a LEAN, és szívesen fejlesztenéd magad ezen a területen?

Szívesen utaznál ügyfelünk olaszországi központjába fejlesztési képzésekre?

Jó pörög a nyelved olaszul?

Ha a feltett kérdésekre igennel válaszoltál, akkor ez a pozíció neked szól!

Partnerünk piacvezető a gázellátásban használt termékek és szolgáltatások területén. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében az alábbi pozíció betöltésére keresünk szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • LEAN képzésben való részvétel a cég olaszországi központjában (első évben: havi szinten 1 hét, második évben: negyedévente 1 hét)
  • A meglévő gyártási folyamatok megismerése, folyamatos vizsgálata és fejlesztése
  • Fejlesztési projektek menedzselése
  • Javaslattétel a szükséges változtatásokra
  • Szoros együttműködés az ügyvezetővel és a társosztályokkal
  • Folyamatosa kapcsolattartás az olasz KPO (Kaizen Promotion Office) vezetővel
  • Jelentések, riportok készítése
  • Angol és olasz nyelvtudás aktív használata

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 éves tapasztalatod van LEAN területen (junior és senior kollégák jelentkezését is várjuk)
  • Dolgoztál már az autóiparban
  • Minimum középfokú angol és olasz nyelvtudással rendelkezel
  • Jól kommunikálsz szóban és írásban
  • Nyitott vagy az új technológiák, területek megismerésére

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Kiemelkedő juttatási csomag – versenyképes alapbér és 13. havi bér
  • Bejárási támogatás
  • Teljes mértékben finanszírozott olaszországi képzés
  • Stabil háttérrel rendelkező, a piacon vezető szerepet betöltő munkáltató
  • Kihívásokkal teli, felelős pozíció

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül: