KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kontroller munkát keresel és szeretnéd élvezni egy erős, stabil és nemzetközileg is meghatározó cég nyújtotta előnyöket, de úgy érzed, hogy a nagy, multi vállalatok személytelen, merev légköre nem illik hozzád?

Jelentkezz, mert partnerünk szegedi munkavégzéssel kontrolling feladatok ellátására keres munkatársat:

KONTROLLER

Feladatok:

  • A rendszeresített éves és időszaki gyártási, kereskedelmi és gazdálkodási kimutatások készítése
  • Adatelemzések készítése a társterületek számára
  • A cég működése szempontjából releváns kimutatásrendszer folyamatos alakítása és működtetése
  • Részvétel a tervezési és zárási folyamatokban és feladatokban
  • Gazdasági iroda könyvelési és számviteli munkájának segítése és támogatása
  • Adminisztrációs feladatok végzése

Elvárások:

  • Kontrolling területen szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Magas szintű gyakorlati tudás MS Office programok használatában (különösen Excel vonatkozásában)
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség és határozottság

Személyes kompetenciák:

  • Önállóan gondolkozó, elemző szemléletmód
  • Proaktivitás: törekedj az általad működtetett rendszer jobbá-tételére
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Légy pozitív és nyitott személyiségű csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Gyártási kontrollingban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat és a magyar számviteli és adójogszabályok ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Erős és folyamatosan növekvő magyar vállalat -> stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Szuper csapat
  • Alkalmanként home-office lehetőség

Munkavégzés részletei: Teljes munkaidő

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresnek kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat PÁLYÁZATÍRÓ/PÉNZÜGYI TANÁCSADÓ pozícióba.

A hirdetés lejár 7 nap múlva