GÉPMESTER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy innovatív vállalat tagja lenni?

Jelentkezzen Partnerünk csapatához!

Csapatukba keresünk íves és tekercsnyomó GÉPMESTER munkatársakat!

Ha gépmesterként dolgozott korábban, felelősségteljes a munkavégzése és nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznia, Ön az ideális munkatárs!

Partnerünk elhivatott abban, hogy nem csak a Kollektív Szerződés által biztosított kedvező feltételek tehetik elégedetté munkatársaikat, hanem a feladatok sokszínűsége, a folyamatos szakmai fejlődés és a jóléti szolgáltatások biztosítása (pl. magas fokú egészségügyi intézkedések, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, strand belépő, Fitness terem belépő, rendszeres egészségügyi szűrések, telefon előfizetői kedvezmény) is.

Partnerünk, Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

Ideális munkatársuk lehet, ha:

  • Szakirányú középfokú gépmesteri végzettsége van, vagy azonos technológiában 3 éves gyakorlatot szerzett.
  • Magas minőség igényű és/vagy biztonsági termékek nyomtatásában, tapasztalatokkal rendelkezik.
  • Nagyfokú problémamegoldó készség és koncentráló képesség jellemzi.
  • Pontos, precíz a munkavégzése.

Napi feladatok, amiben számítanak Önre:

  • Elvégzi a kiadott gépmesteri feladatokat a technológiai, az eredményességi és hatékonysági elvárásoknak megfelelően.
  • Kezeli és karbantartja a rábízott termelő és műszaki berendezést.
  • Betartja a nyomtatásnál vagy összehordásnál a műveleti utasításokat, hogy egyenletes, jó minőségű terméket tudjon készíteni.
  • Részletesen vezeti a munkalapokat, a termelési adatok pontos elszámolásával.

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése. Bővülő csapatukba a következő szakembert keressük: MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ

A hirdetés lejár 29 nap múlva