MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk iparági vezető a méréstechnológia és felmérések területén, teljes körű megoldásaival a vállalat közel 200 éve segíti a szakemberek munkáját világszerte. Prémium termékek és innovatív megoldások fejlesztése révén számos iparágakban vannak jelen: repülőgépgyártás, hadiipar, biztonságtechnika és építőipar.

Építőipari földmunkagépek értékesítésére várják új kollégájukat

munkakörbe.
Feladatok:
  • Építőipari gépvezérlés megoldások implementálása a magyar piacra
  • Potenciális ügyfelek felkutatása és a meglévő klientúra menedzselése
  • A teljes értékesítési folyamat lebonyolítása
  • Értékesítési riportok készítése, CRM rendszer használata
  • Prezentációk készítése, különböző rendezvényeken és kiállításokon való részvétel
Elvárások:
  • Építőmérnök, földmérő vagy gépészmérnök végzettség
  • Mélyépítési területen szerzett szakmai tapasztalat + értékesítői affinitás VAGY
  • Mélyépítési területen szerzett legalább 2 éves értékesítői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kihívást kedvelő nyitott személyiség
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Versenyképes alapfizetés
  • Vállalati és egyéni célok alapján bónusz
  • Céges gépkocsi belföldön korlátlan magánhasználattal
  • iPhone, notebook
  • Rugalmas munkaidő home office lehetőséggel
Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerületi központ
  • Országos ügyféllátogatások
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Ha már van munkaerőkölcsönzésben, Hr területen szerzett tapasztalatod , jól ismered a piacot és szeretnéd kiprobálni magad az értékesítésben akkor ez a TE lehetőséged! HR szolgáltató cég részére ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER pozícióba keresünk munkatársat.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Our partner UPC is a global company the world's largest package delivery company and a leading global provider of specialized transportation and logistics services. We are looking for: UPS HEALTHCARE NATIONAL ACCOUNT EXECUTIVE

A hirdetés lejár 9 nap múlva

A Beck and Partners Kft. a magyar munkaerő-közvetítői piac egyik jelentős szereplője. Most saját csapatunkat szeretnénk bővíteni egy ÉRTÉKESÍTŐ kollégával. Ez a lehetőség most egyedi módon RENDEZVÉNYSZERVEZŐ szakmából jövő jelölteknek szól! A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Miért is szól lehetőségünk rendezvényszervezőknek? Mert a feladat komplex, szolgáltatásaink és ügyfélkörünk sokszínűek. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Úgy véljük az, aki képes rendezvényeket menedzselni, ebben a pozícióban minden jó szakmai képességét tudja majd kamatoztatni. Ha korábban rendezvényszervezéssel foglalkoztál, de most szeretnél kipróbálni egy új területet akkor jelentkezz, JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ pozíciónkra.

A hirdetés lejár 50 nap múlva