LÉGI-, TENGERI ÁRKÉPZÉSI SZAKEMBER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a UPS 1907-ben alapuló multinacionális vállalat, akik mára már a világ egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb globális szállítmányozási és logisztikai szervezetté nőtték ki magukat.

Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Légi-, tengeri-, (vasúti LCL/FCL) fuvarok árképzése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, saját irodákkal és társosztályokkal
  • Saját céges rendszerek megismerése és aktiv használata
  • Ajánlatok adminisztrációja, utánkövetése
  • Egyéb, a légi-, tengeri szállitmányozással kapcsolatos feladatok
Elvárások:
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Precizitás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
Előny:
  • 2-3 éves légi-, tengeri ügyintézői gyakorlat
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet
Munkavégzés helye:
  • Vecsés és Pestszentlőrinc határa, Airport Business Park
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Veszprém megye

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen részt venne egy nemzetközi szállítmányozási üzletág teljes körű fejlesztésében? Rendelkezik legalább 3 éves szakmai tapasztalattal szállítmányozási, valamint üzletfejlesztési területen? Emellett tárgyalóképes az angol/német nyelvtudása is? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, jelentkezzen a pozícióra, hiszen pont Önt keressük Megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: OPERATION DIRECTOR

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket! Kollégánkat keressük NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ pozícióba. Csatlakozz hozzánk, ahol... Egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz - a kreatív gondolkodás érték, A hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel, A tehetségedet folyamatosan ápoljuk, A szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

A hirdetés lejár 5 nap múlva

PÁLYAKEZDŐK FIGYELEM! Ha középszinten beszélsz németül, és szeretnél egy fiatalos, stabil céghez bekerülni, itt a lehetőség. Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres megbízható munkatársat FUVARSZERVEZŐ pozícióba. Betanítás biztosított! (Dél-Pest és környékén lakók jelentkezését várjuk.)

A hirdetés lejár 4 nap múlva