RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy családias hangulatú szervezetnél dolgozni?

Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német gyártó és kereskedelmi cégcsoport. Folyamatosan fejlődő leányvállalata keres bővülő csapatába munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

RAKTÁROS
Felelősségi körök:
  • Árupakolás, árumozgatás targoncával
  • Leltárban való részvétel
  • Bejövő áru átvétele
  • Egyéb raktározási feladatok elvégzése
Szükséges követelmények:
  • Raktározási tapasztalat
  • Releváns több éves targoncavezetői gyakorlat
  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses)
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Családias hangulatú környezet
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Győr

Partnerünk egy német családi tulajdonban lévő, fém autóalkatrészeket gyártó vállalat, ügyfelekkel a világ minden tájáról. Most új munkatársat keresnek targoncás munkakörbe.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Mindig is arra vágytál, hogy új autókat vezethess nap, mint nap? Ha csatlakozol a raktáros csapatunkhoz, ezért még fizetést is kapsz. Budaörsi telephelyünkre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva