ANALITIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Vegyipar / Gyógyszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk a világ egyik vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Fő tevékenységi körükbe tartozik a laboratóriumi vizsgálatok, oktatások, tanúsítások és ellenőrzések elvégzése. Vállalatcsoportjuk szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Nyíregyházi csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ANALITIKUS
Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése peszticid analitikai és környezetvédelmi területen.
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában.
  • Vizsgálati jelentések készítése.
  • Vizsgálati eredmények felülvizsgálata, jelentése és kiadása.
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben.

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete.
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Precizitás, pontosság.
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Stabil, nagyvállalati háttér.
  • Megbízhatóság.
  • Korrekt fizetés, juttatások.

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, az önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Vegyipar / Gyógyszeripar | Komárom-Esztergom megye

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, aki három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik. Nyolc fős csapatuk élére keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe: LABORVEZETŐ

A hirdetés lejár 23 nap múlva

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, akik három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik. A következő pozícióba keresik új munkatársukat: LABORMÉRNÖK

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, aki három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik. Nyolc fős csapatuk élére keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe: LABORVEZETŐ Kezdetben határozott idejű szerződéssel, majd határozatlan időre történő megállapodással.

A hirdetés lejár 7 nap múlva