SZERVIZMÉRNÖK (laboratóriumi műszerek)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban levő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén.
Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával.

Laboratóriumi műszerekkel foglalkozó csapatukba keresünk most egy

SZERVIZMÉRNÖK
munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által forgalmazott labor-analitikai termékek szervizelése
  • Új készülékek beüzemelése, felhasználók és operátorok betanítása
  • Esetlegesen felmerülő javítások elvégzése és ehhez kapcsolódó hibakeresés és hibaanalízis
  • Kalibrálási feladatok ellátása és jegyzőkönyv elkészítése
  • Összetett laboratóriumi mérőrendszerek és kapcsolódó szoftverek telepítése és felügyelete
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Vegyészmérnök végzettség
  • Proaktív munkavégzés
  • Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Informatika iránti érdeklődés, műszaki beállottság (nagyobb berendezések szoftveralapú működést igényelnek, így a műszaki véna elengedhetetlen)
  • Hasonló iparágban, labordiagnosztikai műszerek, precíziós eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi piacvezető cégnél
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony (rugalmas munkarend)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség: szakmai tréningeken, továbbképzéseken való rendszeres részvétel
  • Összetett juttatási csomag (alapfizetés + jutalék, mobiltelefon, laptop, Medicover egészségbiztosítási csomag)
  • Próbaidőt követően céges autó magánhasználatra is
Munkavégzés helye:
  • Budapest XV. kerület
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését frissített önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban levő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén. Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával. Laboratóriumi műszerekkel foglalkozó csapatukba keresünk most egy SZERVIZTECHNIKUS munkatársat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 20 nap múlva