PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK (épületgépészet)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Az ENSI Kft. épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás.

Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozicióba:

MI LESZ A FELADATOD?
  • Te koordinálod az elnyert projektek műszaki és gazdasági céljainak megvalósulását
  • Irányítod, hozzárendeled a célok eléréséhez szükséges feladatokat és határidőket
  • Napi szinten kapcsolatban állsz a megrendelő műszaki felelősével, tájékoztatod az aktuális állapotról, feladatokról, így mindig a szükséges információk birtokában kell lenned
  • Részt veszel a kivitelezés helyszínén, kooperáción, amikor az ENSI-t képviselve a kivitelezésben résztvevő partnerekkel egyeztetitek a kivitelezés további feladatait, határidőit
MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNI HOZZÁNK?
  • Mert mi törekszünk arra, hogy stabil, biztos és elismerő munkahelyet biztosítsunk Neked, ahol a karriered folyamatosan építheted
  • Fontos számunkra, hogy az ambiciózus munkatársaknak tanulási- és fejlődési lehetőséget adjunk
  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Mindemellett versenyképes fizetésre, modern munkaeszközökre (gépkocsi – laptop – telefon), munkahelyi étkezés biztosítására és plusz juttatásokra is számíthatsz
HOL FOGSZ DOLGOZNI?
  • Budapest IX. kerület, a GROUPAMA ARÉNA épületében
  • Legalább épületgépész-technikus végzettséged van, ha pedig épületgépész mérnök vagy biztosan előnyben részesítünk
  • Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett néhány éves (2-4) tapasztalattal
  • Fontos számodra a minőségi munka, a határidőre történő teljesítés
  • Határozott vagy, nem ijedsz meg a szakmai kihívásoktól és a nagy projektek mozgatnak meg
  • Jól kommunikálsz, és kiemelkedő tárgyalókészséggel rendelkezel
  • Angolul vagy németül jól beszélsz
  • Szereted szervezni a folyamatokat és képes vagy összetett feladatok átlátására, koordinálására
  • És mindemellett B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
Amennyiben érdekes számodra a lehetőség jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és a fizetési igényed megjelölésével rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Csapatukba keressük az új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Az alábbi pozíció betöltésére keresünk most nekik szakembert: PROJEKTMENEDZSER (NAPERŐMŰ ÉPÍTÉS)

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Megbízónk csapatának további bővítéséhez keresünk  BIZTONSÁGTECHNIKAI ÜZLETÁG VEZETŐT Partnerünk Biztonságtechnikai Üzletága multinacionális megrendelők részére komplex vagyonvédelmi rendszereket tervez, kivitelez és karbantart. Ez a gyorsan fejlődő üzletág keresi új vezetőjét, aki szakmai tapasztalatával, kiváló szervező és kommunikációs képességével, valamint határozottságával, angol és magyar nyelvismeretével is hozzájárul a cégünk további sikereihez.

A hirdetés lejár 17 nap múlva