ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kezd sikeresen egy Új lehetőséggel az Új évet!

Ha mindig is lenyűgözött a média és reklámok sokszínűsége és örömmel lennél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja akkor Téged várunk!

Partnerünk az Adanima Consulting Kftszámára keresünk új munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.
Az Adanima Consulting Kft. egy kommunikációs és média ügynökség, komplex megoldásokat valósítanak meg médiatervezés és a vásárlás területén egyaránt.  Megoldásaikat egyedi igények alapján alakítják ki ügyfeleik számára, így fontos számukra, hogy csapatukat kreatív és proaktív munkatársakkal bővítsék.

Mi nem csak egy értékesítőt keresünk, hanem egy olyan elhivatott kollégát, aki:
  • Képes az ügyfél szemén keresztül látni a megoldandó feladatokat
  • Nem csak értékesít, de kiszolgálja az ügyfelek valós igényeit, együtt gondolkodik velük, megérti problémáikat, és valóban tud is rájuk megoldóképleteket alkotni
  • Valódi csapattag, képes egyénben és cégben is gondolkodni
  • Mi tudjuk, hogy a jó értékesítő nem születési előjog, hanem kemény munka, kreatív gondolkodás és elhivatottság eredménye
Milyen feladatokat is jelent ez a gyakorlatban?
  • Országos médiafelületek értékesítése
  • Új ügyfelek megkeresése, meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás;
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása - ne aggódj, nem ebből fog állni az életed, de fontos alapja a jó munkának
Éppen ezért elvárásaink is ehhez az elvhez igazodnak:
  • Legyen affinitásod az értékesítéshez és a médiához
  • Jól tudj kapcsolatot teremteni, kommunikálni és légy kreatív!
  • Meglátásaiddal járulj hozzá a cég sikeréhez - minket tényleg érdekelnek az újító ötletek, nem csak szlogen, számít a szavad
  • Rendelkezz min. középfokú végzettséggel
  • Amit reméljük, hogy mondani sem kell: MS Office ismeretek
Mindkettőnknek előnyt jelent, ha:
  • Rendelkezel néhány év hasonló munkakörben  szerzett tapasztalattal, otthonosan mozogsz a értékesítés és média  világában
Amit cserébe nyújtani tudunk:
  • Fix alapbér +  magas jutalék + kiemelkedő prémiumrendszer - tudjuk, nagy szavak, de a valóságot tükrözik
  • Bejelentett munkaviszony
  • Tréningek, szakmai továbbképzések
  • Fiatalos csapat, családias környezet, korlátlan kávéfogyasztás:-)
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület
Amennyiben úgy érzed Téged keres partnerünk erre a pozícióra, úgy várjuk frissített önéletrajzodat és jelentkezésedet honlapunkon keresztül! Jelszó: Mit veszíthetsz?

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL ! Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert. A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek. Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐT keresünk.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Békés megye

Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. 1989 óta ismert és elismert szolgáltató partnere a mezőgazdasági termelőknek. A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is. Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Békés és Csongrád megye területére MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Heves megye

Partnerünk már több mint 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. 1989 óta ismert és elismert szolgáltató partnere a mezőgazdasági termelőknek. A cég ügyfelei közé tartoznak a nagy és közepes méretű gazdaságok, valamint a családi gazdálkodók és az őstermelők is. Professzionális értékesítő csapatukba keresünk munkatársat Heves és Szolnok területére MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ