PROJEKTMENEDZSER (NAPERŐMŰ ÉPÍTÉS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán.

Az alábbi pozíció betöltésére keresünk nekik szakembert:

FELADATOK:

  • naperőmű építésének koordinálása, menedzselése
  • beszállítókkal, partnerekkel történő kapcsolattartás
  • építési helyszíneken munkafolyamatok koordinálása (főleg a villamos részének)
  • projektek tervezése, ütemezése, költségkalkuláció készítése
  • kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki feladatok ellátása
  • erőművek beüzemelésében aktív részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • 2-5 releváns tapasztalat naperőművek kivitelezésében
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • kiváló problémamegoldó készség
  • magasfokú precizitás és szervező képesség
  • önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:

  • teljesítményalapú bónusz
  • céges autó
  • laptop, mobiltelefon
  • kiváló lehetőség a szakmai fejlődésre

Lokáció:

  • irodai munkavégzés: Budapest
  • kivitelezések helyszíne: Kelet-Magyaroszág

Amennyiben felkeltette az álláslehetőség az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Építőipar / Ingatlan | Pest megye

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Csapatukba keressük az új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk építőipari tervezéssel, kivitelezéssel és az ehhez szükséges termékek forgalmazásásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég. Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: ÉPÍTÉSVEZETŐ

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Megbízónk. épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozicióba: PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK (épületgépészet)

A hirdetés lejár 19 nap múlva