MŰVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha részt vettél már 5 évig közművek építésének munkálataiban, akkor itt a lehetőség az előrelépésre!

Magyar tulajdonú, 22 éve stabilan és sikeresen működő, mélyépítéssel foglalkozó cég lehetőséget kínál

MŰVEZETŐ

pozíció betöltésére.

Fő projektjeik a viziközművek (ivóvíz, -csatorna, csapadékvíz vezetékek), gázvezeték és egyéb közművek építésének földmunkája, kisebb útépítési feladatok ellátása.

Lépj egy nagyot felfelé, dolgozz a mélyépítési brigád vezetőjeként, JELENTKEZZ MOST!
FELADATOK:

  • Közműtervek feldolgozása,
  • Anyagrendelés,
  • Munka kiosztása,
  • 6 fős brigád napi munkájának felügyelete, irányítása,
  • Ügyintézés,
  • Vezetők tájékoztatása az elvégzett munkákról,
  • Jelenléti ívek, elszámolások vezetése, leadása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú műszaki végzettség (elsősorban bármilyen építőipari, vízgazdálkodási, útépítési, műszaki),
  • 5 év viziközművek (ivóvíz, -csatorna, csapadékvíz vezetékek), gázvezeték és egyéb közművek építésének munkálataiban szerzett tapasztalat.

ELŐNYÖK:

  • Művezetői tapasztalat.

JUTTATÁSOK, AJÁNLAT:

  • Teljesen bejelentett bér,
  • Céges autó,
  • Fél éves prémium (céges eredmények után),
  • Éves prémium (céges eredmények után),
  • Munka és védőruházat biztosítása,
  • Hatékony munkaeszközök biztosítása,
  • Mobiltelefon,
  • Laptop,
  • Szakértő gárda,
  • Stabil, 22 éve működő magyar tulajdonú cég,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson Sopron megye területe, esetlegesen Nyugat-Dunántúl, céges autó biztosított.
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra, 07.00-15.30-ig.
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk széles körű ügyfélkörrel rendelkezik, ezért szolgáltatási palettájukon is rengeteg műszaki termék megtalálható, melynek karbantartásával, javításával foglalkoznak. Több szakterületen is szeretnék bővíteni csapatukat, ezért keresnek új szakembert az alábbi pozícióba: GÁZKÉSZÜLÉK SZERELŐ

A hirdetés lejár 39 nap múlva