MŰSZAKVEZETŐ (GÉPBEÁLLÍTÓ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata.

Hozzájuk keresünk most

MŰSZAKVEZETŐ munkatársat.

Ha szeret modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keres, ez az Ön lehetősége!
Feladatok:
  • Termelési terv alapján a gépek működtetése,
  • Műszakban a munkaerő szervezése és irányítása (műszakok 6-18 óráig, 18-6 óráig),
  • Előírt dokumentumok vezetése,
  • Kisebb műszaki problémák elhárítása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat gépbeállítóként, vagy karbantartóként,
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek,
  • MS Office felhasználüi ismeretek (Excel).
Előnyök:
  • Műszakvezetői gyakorlat,
  • Műanyag gyártásban szerzett gyakorlat.
Juttatások, ajánlat:
  • Korrekt bérezés,
  • Cafeteria, bejárástámogatás, céges mobiltelefon,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Fiatalos, családias csapat,
  • Szakmai továbbképzések.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk 1989-ben alakult magyar-svájci vegyes-vállalatként. Az indulást a magyar papíripari vállalat dolgozóinak hosszú évtizedes papíripari tapasztalata, a svájci gépgyártás precizitása és a svájci-belga öntapadó gyártás technológiája és know-how-ja segítette. Fő tevékenységük a nyomdai feldolgozásra alkalmas öntapadó papír és fólia alapanyagok gyártása tekercses és íves kiszerelésben. Csapatukba keresünk új munkatársat VILLAMOSMÉRNÖK KARBANTARTÓ pozícióba.

A hirdetés lejár 23 nap múlva