LABORMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Vegyipar / Gyógyszeripar

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, akik három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik.

A következő pozícióba keresik új munkatársukat:

LABORMÉRNÖK

Feladatok:
  • Hulladék minták műszeres vizsgálata
  • A szükséges technológiai vizsgálatok elvégzése
  • A vizsgálatokhoz kapcsolódó dokumentáció naprakész vezetése
  • Javaslattétel a vizsgálati módszerek módosítására, új vizsgálati módszerek kidolgozása
Elvárások:
  • Felsőfokú vegyészmérnök végzettség
  • Legalább 1-2 év tapasztalat műszeres analitikai területen VAGY
  • Pályakezdő vegyészmérnökként labormérésekben szerzett gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Piacképes alapfizetés
  • Cafeteria + karácsonyi bónusz
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Bejárástámogatás
Munkavégzés helye:
  • Dorog
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Vegyipar / Gyógyszeripar | Komárom-Esztergom megye

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, aki három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik. Nyolc fős csapatuk élére keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe: LABORVEZETŐ

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk Európa egyik legnagyobb veszélyes hulladékkezelő vállalata, aki három gyógyszergyár, illetve Komárom-Esztergom megye ipari hulladékainak ártalmatlanításával foglalkozik. Nyolc fős csapatuk élére keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe: LABORVEZETŐ Kezdetben határozott idejű szerződéssel, majd határozatlan időre történő megállapodással.

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Vegyipar / Gyógyszeripar | Veszprém megye

Folyamatosan fejlődő és bővülő nagyvállalatunkhoz keresünk hosszú távra megbízható, precíz kollégát az alábbi pozícióra: VEGYIANYAG BESZERZŐ

A hirdetés lejár 25 nap múlva