GÉPKEZELŐ OPERÁTOR

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Serioplast Hungary Kft a Serioplast Group magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:
  • Flakongyártó gép kezelése
  • Részvétel a gépkarbantartásban
  • Részvétel a szerszámcserében
  • A gyártási folyamat támogatása
  • Munkaterület rendben tartása
  • Szükséges termelési adminisztráció elvégzése
  • Minőségellenőrzés (önellenőrzés)

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki jellegű munkatapasztalat (gépész/elektromos munkakörben)
  • Rátermettség, rugalmasság, sokoldalúság
  • 5+2-es és 6+2-es munkarend vállalása

Előnyök:
  • Érvényes targoncavezetői OKJ bizonyítvány és hatósági vizsga (elektromos, vezetőüléses targonca)
  • Hasonló munkakörben szereztt tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Fiatalos környezet
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt pótlékok
  • Bónusz-rendszer
  • Utazási költségtérítés
  • Bérek kívüli juttatás

A munkavégzés helye
  • Nyírbátor

Jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Budapest

Szeretnéd a nyomdaiparban levő feladatokat elsajátítani? Vállalod a több műszakos munkarendben történő munkavégzést? Te is igyekszel a maximumot kihozni magadból? Ha a válasz igen, jelentkezz Partnerünk csapatához! Munkatársakat keresünk Gépkezelő munkakörbe. Társaságuk Közép-Kelet-Európa meghatározó biztonsági nyomdája. A gyártást speciális biztonsági termékek, innovatív technológiai megoldások jellemzik. Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen vannak.

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Gyártás / Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk egy ír tulajdonú vállalat, mely már több évtizede kiemelt szereplője a mezőgazdasági gépek piacának. Termékei a világ több mint 50 országában segítik a gazdálkodók munkáját. A legújabb lézer -és robot -technológiát alkalmazva gyártják bálázó- és csomagológépeiket. A cég dinamikusan fejlődő szolnoki gyáregységébe keresi új munkatársát az alábbi pozícióba: LÉZERVÁGÓGÉP KEZELŐ (3 műszakos munkarend)

A hirdetés lejár 39 nap múlva