KARBANTARTÓ TECHNIKUS (3 vagy 4 műszak)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó cég, akiknél a kialakult vírushelyzet alatt sem állt meg az élet.
Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében keresnek most fiatalos csapatukba

KARBANTARTÓ TECHNIKUS

kollégákat.
Feladataid lesznek:
  • Gyártósorok karbantartása, üzemeltetése, fejlesztése
  • Hibák elhárítása, megelőzése
  • Gépek, berendezések módosítása, átépítések fejlesztése
  • Újonnan létesülő célgépek gépészeti, elektronikai összeszerelése
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Termékek gyártásának támogatása, berendezések beállítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség: elektronikai/műszerész/villanyszerelő/mechanikai//karbantartó végzettség
  • Legalább 1 év gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • folyamatos 12 órás munkarend (előre tervezhető féléves beosztással)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
Előnyt jelent:
  • PLC programok ismerete (Omron, Siemens)
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, Wittmann, Kuka)
  • Pneumatika, hidraulika, mechanika jártasság
Amit a cég kínál:
  • Piacképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Bejárás támogatás
  • Cafetéria
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
  • Kiváló csapat
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésedet frissített önéletrajzod elküldésével!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: MECHANIKUS KARBANTARTÓ

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeinket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen. Növekvő gyártási kapacitásunk támogatása érdekében keresik új kollégájukat AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS pozícióba 2 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Tartós fogyasztási cikket forgalmazó, országos hálózattal rendelkező, nemzetközi hátterű cég keres teljes munkaidőben KARBANTARTÓ munkatársat budapesti munkavégzéssel.

A hirdetés lejár 27 nap múlva