TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha rendelkezel több éves értékesítési tapasztalattal és szeretnél napjainkban hasznos és kelendő termékekkel üzletelni, ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL !

Partnerünk klíma és légtechnikai gépek forgalmazásával foglalkozik, több évtizedes szakmai tapasztalattal jelentős piaci előnyre tettek szert.

A lelkes, elhivatott mérnökcsapat célja az, hogy egy olyan egyedi koncepciót és irányvonalat alakítson ki a piacon, amely egyedülálló gondolkodásmódot képvisel, mellyel nemcsak gépeket, termékeket, hanem egyedi megoldásokat és szolgáltatásokat is kínálnak Ügyfeleiknek.

Svéd hőszivattyúk értékesítésére Nyugat -Magyarország régióba TERÜLETI ÉRTÉKESÍTŐT keresünk.

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk a szakterületén piacvezető cégvállalat, mely kiváló minőségű kémiai analitikai, kromatográfiás valamint vákuumtechnológia területeken alkalmazott készülékeket, termékeket forgalmaz. Ügyfélkörük részben az állami szektorból, részben a versenyszférából kerülnek ki, együttműködnek vegyipari cégekkel, gyógyszergyártó vállalatokkal is. Sikereik eredményeképp kollégát keresünk számukra a következő munkakörbe: ÉRTÉKESÍTŐ (Laboratóriumi fogyóeszközök területére) Ha érdekel az értékesítés területe és hosszútávon szeretnél sikeres értékesítői karriert építeni akkor ez a Te lehetőséged!

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Budaörsi partnerünk 20 éve kezdte el a légszerszámok és pneumatikus gépek forgalmazását. Széles alkatrészválasztékkal és teljeskörű szervizzel szolgálja ki ügyfeleit. Jelenleg új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére: MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 43 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Magabiztos műszaki tudással rendelkezel a forgácsolás területén? Régóta dolgozol már mérnökként / technikusként, de szívesen kipróbálnád magad értékesítőként is? Szeretnél kiszakadni a megszokott ipari környezetből, és a napjaidat inkább utazással, ügyfelek látogatásával töltenéd? Emellett az angol nyelvű kommunikáció sem jelent gondot számodra? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, várjuk jelentkezésed, hiszen pont Téged keresünk partnerünk számára! Megbízónk egy kis létszámú, külföldi tulajdonban lévő vállalat, amely forgácsolástechnikai megoldások értékesítésével foglalkozik. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: MŰSZAKI SZAKTANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 57 nap múlva