RAKTÁROZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Szeretnél stabil és megbizható munkát?
Olyan munkahelyet ahol számítasz és figyelembe vesznek?

AZ IKEA Rád vár!

pozicióba keresünk az IKEA soroksári áruházába új munkatársakat.

Feladatok:
  • A raktározás munkájának irányítása, a raktári dolgozók (14-20 fő) munkaköri feladatainak, időbeosztásának kialakítása
  • Részvétel a munkaerőgazdálkodás -, és erőforrás tervezési folyamatokban
  • Az anyagok optimális és stabil áramlásának biztosítása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Raktározási rendszer folyamatos működésének biztosítása, ellenőrzése
  • Leltározás megszervezése
  • Kapcsolattartás a társosztályok vezetőivel (tájékoztatás az adott terület logisztikai kapacitás igényeiről, üzleti terv és áruáramlási intézkedések elkészítése)
  • Raktári készletnyilvántartást naprakész vezetése
  • Részvétel a folyamatos fejlesztésekben
Elvárások:
  • 1-3 év tapasztalat csoportvezetőként raktározásban/logisztikában/termelésirányításban
  • Középfokú, kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Targonca vezetői engedély és tapasztalat
Előny:
  • Felső- vagy középfokú szakirányú végzettség
Amit nyújtunk:
  • Korrekt bérezés, választható cafeteria, étkezési hozzájárulás, vásárlási kedvezmény, éves bónusz, Help csomag (jogi, orvosi segítségnyújtás), nyugdíj program
  • Szombati és vasárnapi pótlék (50%)
  • Éjszakai pótlék (este 8 órától 20% )
  • Bejárás támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Előrelépési lehetőség
  • Skandináv munkahelyi kultúra, barátságos légkör
Munkavégzés helye:
  • Soroksár
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Megbízónk a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának egyik vezető vállalata, akik közel 500 áramfejlesztő karbantartását, javítását látják el országszerte. Csapatukba keresnek új munkatársat RAKTÁRI KOORDINÁTOR pozícióba.

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Műszaki beállítottság Csapattagokkal való együttműködés Logisztikai területen szerzett tapasztalat Amennyiben ez mind igaz Rád akkor partnerünk jelenleg bővülő csapatába Téged keresünk. ÜGYINTÉZŐ (RAKTÁR/ELADÓ TÉR) pozícióba Megbízónk hegesztőgépek, plazmavágók, hegesztéstechnikai tartozékok és segédanyagok, védőeszközök beszerzésével, javításával, szállításával és beüzemelésével foglalkozik.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket! Csatlakozz hozzánk, ahol... Egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz - a kreatív gondolkodás érték, A hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel, A tehetségedet folyamatosan ápoljuk, A szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

A hirdetés lejár 1 nap múlva