IRODAI/SZEMÉLYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Asszisztens / Titkár / Titkárnő

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk naperőművek fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozó

vállalat. Új munkatársukat keresik, aki hosszú távon hasznos tagja

szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikusan fejlődő csapatnak,

betöltve az alábbi pozíciót:

Feladatok:
  • Irodai, titkársági feladatok ellátása (levelek, szerződések iktatása, naprakész aktualizálása),postai ügyintézés
  • Az iroda működéséhez szükséges eszközök beszerzése, irodai rend fenntartása
  • Pénzügyi osztály és a projektmenedzserek napi munkájának segítése
  • Ügyvezetői asszisztencia, tervezett és ad-hoc jellegű szervezési teendők elvégzése
  • Irodai technikai infrastruktúrában felmerülő problémák megoldásának menedzselése
  • Telefonhívások kezelése, belső kommunikáció támogatása
  • Tárgyalások előkészítése, ügyfelek fogadása és kiszolgálása
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb, esetenként felmerülő adminisztratív teendők
Követelmények:
  • Önálló, precíz munkavégzés, gyakorlatiasság
  • Minimum 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előnyt jelent:
  • Angol nyelv ismerete
  • Irodai/személyi asszisztensként szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern, barátságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Heti 40 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, JELENTKEZZ szakmai önéletrajzod csatolásával!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Pest megye

Partnerünk piacvezető Magyarországon a háztartási, ajándék, vendéglátó és hobby kreatív termékek forgalmazásában. Csapatukba most olyan kollégát vagy kolléganőt keresnek, aki pontos, precíz munkavégzésével még hatékonyabbá tehetné a Beszerzési Vezető és a Termékmenedzserek napi munkáját. Lehet, hogy téged keresnek? Ha otthonosan mozogsz a kereskedelem világában és minden - ezen a területen felmerülő problémára - tudsz egy jó Excel képletet, akkor egész biztosan!

A hirdetés lejár 21 nap múlva