.NET DEVELOPER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztő cégénél dolgozni?

Úgy döntöttél, szakmai pályafutásodat a Microsoft technológiák megismerésének szenteled és közel állnak hozzád a nyílt szoftver világ keretrendszerei?

Partnerünk jelenleg bővülés céljából keres .NET fejlesztőt változatos projektjeikre, jellemzően pénzügyi - banki, biztosítói, egészségügyi, ipari és K+F (egyetemi kutatási, virtuális valóság, 3D) területeken.

Ha kedvedre való a projekt alapú munkavégzés és szeretsz változatos technológiai hátterű feladatokon dolgozni, akkor nincs más dolgod, mint eleget tenni a lentebb felsorolt pontoknak:

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Szívesen foglalkozol meglévő rendszerek továbbfejlesztésével és supportjával? Rendelkezel 2-3 éves, C# fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalattal, illetve magabiztos SQL tudással? Szakmai tapasztalatodat ráadásul gyártó/logisztikai környezetben szerezted? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Partnerünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új fejlesztőt az alábbi pozícióba: C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Megbízónk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára. Bővülő csapatukba keresünk SENIOR C# FEJLESZTŐ kollégát.

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Forradalmasítani szeretnél egy meglévő rendszert? Mindig vannak új ötleteid és nem csak egy séma alapján szeretsz dolgozni? Több éves architect tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni? Akkor Téged keresünk megbízónk csapatába mint, IT ARCHITECT fejlesztő. Partnerünk üzleti sikerének egyik legfontosabb alappillére az innovatív felhő alapú technológiájuk, amely számos új lehetőségek tárházát biztosítja. A már ismert napi feladatokat, folyamatokat egy teljesen újragondolt, felhő alapú szolgáltatással kívánják átláthatóbbá, felhasználóbarátabbá tenni a patikai dolgozók számára.