ÉPÜLETGÉPÉSZETI TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 30 éve foglalkozik víz-, gáz-, fűtésszereléshez szükséges termékek forgalmazásával. Viszonteladók számára nagykereskedelmi irodáik, a lakosság, valamint a szereléssel foglalkozó szakemberek számára kiskereskedelmi boltjaik nyújtanak kiváló lehetőséget arra, hogy minden szükséges anyagot könnyedén beszerezhessenek egy helyen. Bővülő csapatukba keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

Ha foglalkoztál már épületgépészeti termékekkel, akár szakemberként, akár kereskedőként, és szívesen csatlakoznál egy fiatalos, lendületes csapathoz, úgy olvasd el a lehetőséget, mert lehet, hogy Téged keresünk!
Feladatok:
  • Beérkező vásárlók, érdeklődők kiszolgálása
  • Szakmai segítségnyújtás a termékekkel kapcsolatosan
  • Árajánlatok elkészítése
  • Áruátvételben és leltározási folyamatban való részvétel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat épületgépészeti területen (víz, gáz-és fűtésszerelőként, épületgépészként)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Juttatások:
  • Fiatalos csapat, családias hangulat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alapfizetés mellett bejárástámogatás
Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest 22. kerület
  • Teljes munkaidős
  • Nyitvatartás: H-P 7-19; SZo-V 7-15
  • Heti 4-5 nap munka, 2-3 nap pihenő (3 hetes ciklusokban változik a szabadnap)
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe keres kollégákat. Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

A hirdetés lejár 29 nap múlva