SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk egy nemzetközi szinten piacvezető, innovatív holland gyártó cég.
Budapesti székhelyű képviseletére keres új munkatársat

Szerviztechnikus

pozícióba.

Főbb feladatok:

Áruvédelmi eszközökkel kapcsolatos telepítési, javítási és karbantartási feladatok ellátása az ügyfeleknél a legmagasabb minőségű szolgáltatás biztosításával:
  • telepítésben és beüzemelésben való részvétel,
  • felhasználók betanítása, támogatása,
  • a már üzemelő berendezések karbantartása, eseti javítása,
  • az elvégzett munka adminisztrálása,
  • együttműködés a cég munkatársaival,
  • a szerviztevékenységgel, a termékekkel és a partnerekkel kapcsolatos tapasztalatok visszacsatolása,
  • szakmai továbbképzéseken, oktatáson való részvétel.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • szervizelés területén szerzett 2-3 éves gyakorlat:
    • gyengeáramú, biztonságtechnikai vagy IT környezetben szerzett szerviztapasztalat,
    • informatikai hálózatba kapcsolt eszközök, berendezések szerelésében, javításában szerzett gyakorlat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás a műszaki dokumentumok és oktatás megértéséhez,
  • alapvető számítástechnikai és hálózati ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • utazási hajlandóság, mobilitás,
  • ügyfélközpontú, udvarias, szolgáltatói mentalitás,
  • döntésképesség, megbízhatóság, jó problémamegoldó készség.
Előny:
  • felsőfokú műszaki (villamosmérnöki/IT) végzettség,
  • legalább 5 éves szakirányú tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • megbízható márka, elismert termékek és vállalati háttér,
  • tervezett, előre ütemezett munkavégzés,
  • versenyképes jövedelem,
  • céges autó magánhasználatra is, laptop, mobiltelefon,
  • azonnali munkakezdés lehetősége,
  • szakmai felkészítés, rendszeres képzések,
  • együttműködő, kiváló szakmai hátterű csapat,
  • fiatalos, nyitott, közvetlen légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapesti központi iroda, főleg (de nem kizárólag) Pest megyei munkavégzés.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatukat összekovácsolják közös értékeik: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Összetartó, jó hangulatú, 40 fős csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: RENDSZER TELEPÍTŐ Miért jó nálunk dolgozni: A tulajdonosok jelen vannak a cég életében A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten

A hirdetés lejár 31 nap múlva
FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Veszprém megye

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársat. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséghez a cég hozzájárul!!) Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG napi 8 óra, 3 műszakban, heti váltással. + alkalmankénti hétvégi ügyelet. Műszakok: 1. hét: 6.00 órától - 14.00 óráig, 2. hét: 14.00 órától -22.00 óráig, 3. hét: 22.00 órától - 06.00 óráig.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Pest megye

Partnerünk 1990 óta foglalkozik ipari konyhatechnológiai rendszerek tervezésével, vendéglátóipari berendezések forgalmazásával, karbantartásával és szervizelésével. A kezdetek óta folyamatosan gyarapítják tapasztalataikat, mely garantálja minden meglévő és leendő Ügyfelük magas színvonalú kiszolgálását. Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 15 nap múlva