TERMELÉSI ÉS BERUHÁZÁSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye Debrecen

Munkaterület: ÉLELMISZERIPAR

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk a zöldségek magyar szakértőjeként közel 100 éves múlttal rendelkezik, ezzel a teljes európai piacon nyújtják a minőségi zöldségkonzervek széles választékát  fogyasztóik részére.
Bővülés miatt keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Kiváló minőségű és biztonságos termékek gyártásának biztosítása az erőforrások hatékony felhasználásával
  • Beérkező nyersanyagok feldolgozásának biztosítása
  • Termelés folyamatának nyomon követése, kapacitás, létszámigény, hatékonyság, biztonság figyelemmel kísérése
  • A gyárral kapcsolatos beruházások tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel
  • A minőségügyi rendszerbe bevezetett bizonylatok előírásszerű használatának kontrollálása
  • A cég minőségpolitikájának betartatása és ellenőrzése
Elvárások:
  • Felsőfokú élelmiszeripari vagy műszaki végzettség
  • Legalább 5 év gyártásban szerzett tapasztalat konzervipari/élelmiszeripari/gyógyszeripari területen
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat, people management
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló problémamegoldó, tárgyaló és szervezői készség
Előny:
  • Francia nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkalehetőség, multinacionális környezet
  • Sokrétű, kihívásokkal teli munkakör
  • Piacképes alapfizetés mellett cafeteria
  • Céges autó
  • Laptop, mobiltelefon
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, pályázzon magyar nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül!