SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

SZERVIZTECHNIKUSOK FIGYELMÉBE!

Partnerünk 1990 óta foglalkozik ipari konyhatechnológiai rendszerek tervezésével, vendéglátóipari berendezések forgalmazásával, karbantartásával és szervizelésével. A kezdetek óta folyamatosan gyarapítják tapasztalataikat, mely garantálja minden meglévő és leendő Ügyfelük magas színvonalú kiszolgálását.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Ipari konyhatechnológiai és hűtőberendezések javítása, karbantartása (országosan!)
  • Szerviz problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig
  • Műszaki szaktanácsadás, vevőkapcsolat

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Elektromos szakirányú alapképzettség (hűtőgép-szerelő/gázkészülék-szerelő/villanyszerelő/elektroműszerész/mechatronikai műszerész)
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat
  • 1-2 éves műszaki termék szerelésében, szervizelésében szerzett tapasztalat

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Kiemelkedő bérezés (megegyezés szerint, átlagosan nettó 400 ezer Ft)
  • Gépkocsi, telefon, laptop
  • Alkalmazotti, vagy akár vállalkozói jogviszony

Ha tetszik a lehetőség, várjuk jelentkezésed önéletrajzod feltöltésével!

Hasonló pozíciók

FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Pest megye

MOBILTELEFON SZERVIZES ÁLLÁSLEHETŐSÉG! Pályakezdőként keresed új szakmai kihívásod? Vagy akár már van 1-2 éves szerviztechnikusi tapasztalatod? Szívesen dolgoznál egy elismert cégnél, ahol folyamatos fejlődési és anyagi előrelépési lehetőség vár? Az alapbéren felül szeretnél Cafeteriát, valamint teljesítményarányos bónuszt is? Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne keresgélj tovább, ez a te jövőbeli állásod! Ki a Megbízónk? Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Alcatel, Apple, ASUS, Blackberry, CAT, Huawei, Lenovo, LG, Samsung. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére: MOBILTELEFON SZERVIZES

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: MECHANIKUS KARBANTARTÓ

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk egy nemzetközi szinten piacvezető, innovatív holland gyártó cég. Budapesti székhelyű képviseletére keres új munkatársat SZERVIZTECHNIKUS pozícióba.

A hirdetés lejár 21 nap múlva