SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

SZERVIZTECHNIKUSOK FIGYELMÉBE!

Pest megyei székhelyű megbízónk ipari konyhatechnológiai eszközök szervizelésével/javításával foglalkozik.

Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Ipari konyhatechnológiai és hűtőberendezések javítása, karbantartása (országosan!)
  • Szerviz problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig
  • Műszaki szaktanácsadás, vevőkapcsolat

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbi elvárások egyikével:

  • Hűtőgép-szerelő végzettség vagy tapasztalat
  • Gázkészülék-szerelő végzettség vagy tapasztalat
  • Ipari konyhai berendezések javításában szerzett tapasztalat
Mindemellett szükséged lesz az alábbiakra:
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői gyakorlat
  • Utazási hajlandóság

Milyen juttatásokra számíthatsz?

  • Kiemelkedő bérezés
  • Gépkocsi, telefon, laptop
  • Alkalmazotti, vagy akár vállalkozói jogviszony

Ha tetszik a lehetőség, várjuk jelentkezésed önéletrajzod feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Fejér megye

Vonzanak a szakmai kihívások, és szívesen fejlesztenéd tovább tudásod egyedi gépgyártási területen? Szívesen lennél egy újonnan felépülő csapat megbecsült tagja, egy biztos hátterű nemzetközi cégnél? Jelentkezz hozzánk GÉPÉPÍTŐ TECHNIKUS pozícióba! Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása és szervizelése külföldön és belföldön.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

MECHANIKUS GÉPÖSSZESZERELŐ (egyedi célgépek, robotcellák) Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú dinamikusan fejlődő, már közel 50 fős cég. Fő profiljuk az egyedi szerelőkészülékek, célgépek, ipari robotcellák teljeskörű kivitelezése.

A hirdetés lejár 28 nap múlva