ÉRTÉKESÍTÉSI RÉGIÓ VEZETŐ

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Vas megye Veszprém megye

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Nyugat Magyarországon az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Vezetőként 12 áruház eredményes és gazdaságos működtetése
  • 100+ fős csapat irányítása és támogatása, munkáltatói jogkör gyakorlása mellett
  • Az ország nyugati régiójában található üzlethálózat gazdasági célszámainak tervezése és teljesítése
  • Értékesítési célok, eredmények, helyi lehetőségek és a piac figyelemmel kísérése, elősegítve ezzel a sikeres működést
  • A vállalati előírások és szabályrendszerek betartatása
  • Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás támogatása
Amit kínálunk:

  • Elérhető bruttó 1.100.000 Ft
  • Céges autó + egyéb juttatások
  • Beillesztési program a sikeres munkavégzéshez
  • Felelősségteljes, önálló vezetői munkakör
  • Mozgalmas és változatos feladatok
  • Képzések
  • Stabil vállalati háttér
Profil:

  • Kereskedelmi területen szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Üzlet/ek vezetésében szerzett gyakorlat
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Erős analitikus gondolkodás
  • Lezárt felsőfokú végzettség
  • Rendelkezik „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Lakhelye Észak – Nyugat Magyarországon található

Partnereink üzletei az alábbi városokban találhatóak: Csorna, Győr, Komárom, Mosonmagyaróvár, Pápa, Sopron, Szombathely, Tatabánya

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajza csatolásával!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Bács-Kiskun megye

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET) pozícióba.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Az értékesítés számodra nem csupán munka, hanem hivatás? Kitartó vagy, ha céljaid eléréséről van szó? Szeretnéd, ha eredményeidet szakmailag és anyagilag is kellőképpen elismernék? Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, mindenképp görgess és olvass tovább, mert TÉGED keresünk! Partnerünk munkavédelmi eszközök, logisztikai segédanyagok forgalmazásával, márkaképviseletével foglalkozó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTŐ/TERMÉKMENEDZSER

A hirdetés lejár 29 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Pest megye

Megbízónk egy nemzetközi cégcsoport tagjaként működő sikeres hazai vállalkozás, innovatív termékazonosítási megoldások piacán. 30 éve partnerei Magyarország legnagyobb és közepes vállalatainak, akik az ellátási láncban dolgoznak: gyártók, szállítmányozók, logisztikai cégek, nagykereskedők, kereskedelmi láncok, közművek és önkormányzatok. A világban nagy sebességű digitális átalakulás zajlik, ennek következtében a piac és üzleti lehetőség megragadásához és a kívánt fejlődés eléréséhez MEGOLDÁS ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba keres új kollégát a cég.