OUTDOOR ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Sportos az életmódod?
Mindened a természet?
Szeretsz túrázni, ha futni indulsz az erdő felé vezet az utad?

Tedd a munkád is sportossá, élj a hobbidnak nap mint nap, egy jó csapatban! Ha szeretnéd a hétköznapjaid is az outdoor sportok világában tölteni jelentkezz most és légy megbízónk csapatának lelkes tagja!
Üzleteinkbe a túra, outdoor sportok, terepfutás, vitorlázás, síelés és snowboard iránt érdeklődő

OUTDOOR ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTORT
keresünk.
Főbb feladatok:
  • Árukínálat összeállításában és rendelésben való aktív részvétel
  • Vásárolóink magas színvonalú kiszolgálása, outdoor specialistaként szakmai termék tanácsadás sport iránt érdeklődő vásárolói csoportokkal, outdoor közösségekkel, partnerekkel  való aktív kapcsolattartás
  • Új outdoor partnerek megkeresése
  • Bolt marketing tevékenységében aktív részvétel
  • Outdoor specifikus webmarketingben való részvétel
  • Értékesítési elemzések, összefoglalók készítése, konkurencia figyelés
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Szakmai tréningek tartása a bolti eladóknak
  • A bolt igényes megjelenéséhez kapcsolódó feladatok ellátása (árurendezés, árukihelyezés,stb.)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Teljes tájékozottság a kínált termékek terén
  • MS Office felhasználói szintű használata, főleg Excel táblázatok
  • Túra, camping, terepfutás, beach és vízisportokhoz szükséges ruházat és kiegészítők ismerete
  • Magas fokú vevőorientáltság
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Túra, outdoor, terepfutás területen való jártasság, ezen közösségek ismerete
  • A fenti sportokhoz, aktivitásokhoz kapcsolódó sportos, aktív életmód
  • Szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelmi gyakorlat, kiemelten hasonló területen szerzett értékesítései tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Teljesítmény arányos év végi prémium
  • Levásárolható ruhakeret
  • Forgalmi jutalék
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VII. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, frissített önéletrajzod benyújtásával jelentkezz!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Szívesen dolgoznál egy piacvezető energetikai vállalatnál? Új kihívást keresel a karrieredben, így szívesen részt vennél egy induló üzletág felépítésében? Releváns kereskedelmi tapasztalattal és aktív kapcsolatrendszerrel rendelkezel az energiaszektorban? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Ügyfelünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy piacvezető vállalat az energetikai szegmensben. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert, egy új üzletág kiépítésére, az alábbi pozícióba: KERESKEDELMI VEZETŐ (ENERGIASZEKTOR)

A hirdetés lejár 2 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Pest megye

Megbízónk egy jól ismert, svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat.. Soroksári áruházukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba: BISZTRÓ ÉS SVÉD FINOMSÁGOK BOLTJA VEZETŐ

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Otthon érzi magát a kereskedelem és a logisztika világában? A koordinátor szerep közel áll Önhöz, amit az eddigi évek során szerzett tapasztalatai is igazolnak? A szakmai kihívásokban a fejlődés lehetőségét látja? És szeretne egy olyan cégcsoport tagja lenne, ahol ez a fejlődés garantált? Ha a feltett kérdésekre Igennel válaszolt, OLVASSON TOVÁBB, ugyanis ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk folyamatosan fejlődő import-export cégcsoport, amely termékeivel, szolgáltatásaival a munkafolyamatokra szabott, tőkéletes műszaki megoldást kínálja ügyfelei számára, figyelembe véve azok speciális igényeit egyaránt. Csapatukba keresünk most új munkatársat KERESKEDELMI ÉS LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba

A hirdetés lejár 1 nap múlva