SZERELÉSVEZETŐ (Tiszaújváros)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint vagy Olasz Tárgyalási szint

Megbízónk csapatának további bővítéséhez keresünk

SZERELÉSVEZETŐT

TISZAÚJVÁROSBA
Az MTB Group a jelenleg futó legnagyobb hazai ipari beruházás keretében megvalósuló ipari állványozási, csőszigetelési projektjéhez keres jó interperszonális és kommunikációs képességekkel rendelkező műszaki beállítottságú kollégát, tárgyalási szintű angol és/vagy olasz nyelvismerettel.

A szakmailag és emberi képességeiben is kompetens vezető fő feladata az olasz megrendelő szakemberei és a magyar kivitelező csapatunk között a mindennapi kommunikációban történő aktív részvétel, munkaszervezés, optimalizálás, illetve új üzleti lehetőségek felkutatása és adott esetben megvalósítása cégünk menedzsmentjével közösen.

Feladatok:
  • szakipari kivitelezési munkák helyszíni koordinálása, ellenőrzése
  • az elvárt műszaki színvonal biztosítása
  • kapcsolattartás a megrendelő helyszíni műszaki képviselőivel
  • kivitelező csapatunk munkaszervezése és ellenőrzése
  • részvétel a releváns értekezleteken, megbeszéléseken
  • a napi munkavégzés pontos dokumentálása
  • jelenléti ívek vezetése
  • teljesítési dokumentáció előkészítése, helyszíni egyeztetése a Megrendelővel
  • munkavégzési feltételek szervezése, ellenőrzése, koordinálása

Elvárás:
  • tárgyalási szintű angol és/vagy olasz nyelvtudás
  • kiemelkedő kommunikációs készség, proaktivitás
  • jó szervezőkészség, vezetői tapasztalat
  • műszaki területen szerzett technikusi végzettség és/vagy gyakorlat (ipari beruházásokon szerzett gyakorlat előny)
  • jó konfliktuskezelési képesség
  • rugalmasság
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépkezelés: MS Office, kiemelten MS Excel

Előny:
  • építészet és/vagy gépészet területén szerzett végzettség
  • magasépítési/gépész on-site tapasztalat
  • ipari állványrendszerek ismerete

Amit kínálunk:
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • versenyképes bérezés, negyedéves / éves bonusz lehetősége
  • béren kívüli juttatási csomag, telefon, laptop
  • szükség esetén utazási költség (gépjármű támogatás) és szállás biztosítása
  • fejlődési lehetőség
  • számlaképes jelentkezőket is várunk

Munkavégzés helye:
  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye, TISZAÚJVÁROS
Ha szeretnél multinacionális környezetben tapasztalatot szerezni, jelentős kivitelezési projekteken részt venni, és megfelelsz a fent leírtaknak, küldd el önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN | Budapest

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként. Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK pozícióba keresünk számukra új kollégát.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Our partner is a leading European specialist in the development and marketing of innovative and sustainable aluminium solutions for windows, doors, curtain walls, sliding systems, sun screening and conservatories. Driven by energy-efficiency and the willingness to take responsibility for the environment. In our current team, we are now looking for SALES ENGINEER (ALUMINIUM SYSTEMS AND SOLUTIONS) who will do his best to keep the company in the lead.

A hirdetés lejár 41 nap múlva
ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN | Pest megye

Megbízónk egy piacvezető, alumínium nyílászárókat, üvegfalakat és árnyékolókat tervező, gyártó és kivitelező vállalat. Az egyetlen olyan hazai alumínium nyílászáró tervező, gyártó és kivitelező cég, amelynek saját kutatás-fejlesztési küldetése, állandó fejlesztő csapata és programja van. Innovatív, kifejezetten az ügyféligényt szem előtt tartó, kiváló mérnöki szakembergárda biztosítja a prémium minőséget, ahol nemcsak az építésztervezői szakmai, hanem a megrendelői álmokat is meg lehet valósítani. Bővítés céljából keresnek ÉPÍTÉSVEZETŐ kollégát.

A hirdetés lejár 28 nap múlva