BESZERZÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban és Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen dolgozna egy stabil működésű, magyar tulajdonban lévő vállalat alkalmazásában?

Rendelkezik legalább 5 éves, beszerzési területen szerzett vezetői tapasztalattal, gyártó környezetben?

Igazi stratégiai gondolkodású szakember, képes önállóan döntéseket hozni a beszerzési stratégiát illetően?

Legalább középfokú német és angol nyelvtudással rendelkezik?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, várjuk jelentkezését, hiszen Önt keressük Megbízónk számára!

Mit lehet tudni Partnerünkről?

Megbízónk magyar tulajdonban lévő, stabil működésű vállalat, melynek fő profilja az acélmegmunkálás. Csapatuk új tagját keressük az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Önre?
  • A beszerzési csapat vezetése
  • Keretszerződések előkészítése
  • Piaci árak figyelése, értékelése, döntéshozás
  • Reklamáció kezelés
  • Készletgazdálkodás (Megfelelő egyensúly elérése)
  • Konszignációs készletek kezelése
  • Új kapcsolatok felderítése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki csapat új igényeinek feldolgozása és végrehajtása
  • A raktárvezető, és a raktári dolgozók irányítása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Legalább 5 éves, stratégiai beszerzésben szerzett vezetői tapasztalat, gyártó környezetben
  • Legalább középfokú német és angol nyelvtudás (tárgyalóképes német nyelvtudás esetén az angol alapfok az elvárás)
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Precíz, hatékony munkavégzés, mind önállóan, mind csapatban
  • Fiatalos gondolkodás
  • Újdonságokra való nyitottság
  • Probléma megoldó képesség
  • Lojalitás
Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér + Cafeteria juttatás
  • Célprémium
  • Rugalmas munkaidő + heti 2 nap home office lehetőség
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Mezőtúr

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Bács-Kiskun megye

Megbízónk a dél-alföldi régió meghatározó, magyar tulajdonú FMCG üzletlánc kereskedelmi vállalata. Szívesen dolgoznál egy családias hangulatú vállalatnál, ahol valóban oda figyelnek a megfelelő munka - magánélet egyensúlyára? Szeretnél egy remek csapat "fontos" tagja lenni? Jelentkezz most! Stratégiai Beszerző pozícióba.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Országos

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Heves megye

Our Partner is a German-owned manufacturing company located in Gyöngyös. The Company sells the products all over the world through its parent company, mostly in the European Union, which are seamlessly integrated into many areas of life as inductive components: life and fire protection in the industrial and household sectors, energy, transport, renewable energy and electric car market. We are looking for a specialist for the following position in their expanding team: