SENIOR PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: VEZETŐI POZÍCIÓK

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szívesen dolgozna egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál?

Legalább 5 éves, szakmai tapasztalattal rendelkezik projektmenedzserként, amelyet banki/pénzügyi szektorban szerzett?

Üzleti és IT projekteket is egyaránt szívesen koordinál?

Angol nyelvtudása magabiztos, tárgyalási szintű?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hisz Önt keressük Megbízónk számára!

Mit lehet tudni Partnerünkről?

Ügyfelünk egy világszinten ismert, multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Önre?
  • A vállalat stratégiai céljainak megvalósításában való aktív részvétel
  • Projekt portfóliómenedzsment felépítése és működtetése, a menedzsment támogatása a portfólió optimalizációval kapcsolatos döntésekben
  • Projekt módszer kialakítása, folyamatos fejlesztése, alkalmazásának támogatása és felügyelete
  • Belső és külső projektvezetők munkájának szakmai irányítása és kontrollja
  • Kiemelt magyarországi és nemzetközi beruházások, projektek önálló vezetése a teljes életciklus alatt, a tervezéstől a beruházási célok sikeres teljesítéséig
Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Legalább 5 éves projektvezetői tapasztalat, 50 millió forint pénzügyi keretet meghaladó projekteken nemzetközi környezetben, banki / pénzügyi szektorban
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 éves, portfólió menedzsmentben szerzett szakmai tapasztalat
  • Projekt menedzsment módszerek és eszközök ismerete
  • Stratégiai érzék, eredményorientált gondolkodás, problémamegoldó és alkalmazkodó készség
  • Felelősségteljes gondolkodásmód, kiváló kommunikációs, vezetői és szervezőkészség
  • Priorizációs képesség és folyamat alapú szemléletmód

A kiválasztás során előnyt jelent…
  • PMI PMP, PfMP vagy hasonló minősítés
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
Mit nyújt a vállalat a pozícióért cserébe?
  • Piacképes alapbér + Cafeteria
  • Sportolási lehetőség
  • Külső és belső szakmai képzések, angol nyelvtanulási lehetőség
  • Változatos szakmai projektek
  • Home office lehetőség
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület