MŰSZAKI ASSZISZTENS (ROMÁN ÉS MAGYAR NYELVTUDÁSSAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Román Tárgyalási szint

Dolgoztál már irodai környezetben és a terepmunkát is szívesen beilleszted a napi teendők közé?

Román, magyar nyelvtudásod kifogástalan és a pontos, precíz fordítás sem okoz gondot?

Részese lennél olyan projekteknek, ahol a nyelvtudásoddal megkönnyítheted a többi szakember munkáját?

Műszaki affinitásod nem kérdőjeles, és tovább fejlődnél ezen a területen?

Ha a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, olvass tovább, ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk egy magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat, évi közel 5 milliárdos forgalommal. Fő tevékenységük a vezeték nélküli analóg, digitális, hang és adat kommunikáció, valamint több éves tapasztalattal rendelkeznek speciális biztonsági, katonai és rendfenntartó eszközök forgalmazásában és teljes körű integrációjában egyaránt. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ASSZISZTENS

Téged keresünk, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • román nyelvtudásod tárgyalási szintű (a magyar nyelvtudás mellett)
  • hasonló irodai és/vagy műszaki területen legalább 3 éves tapasztalatod van
  • MS Office csomagot napi szinten használod
  • önálló, határozott személyiség vagy
  • proaktív munkavégzés jellemez
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Leendő feladataid:

  • a kormányzati és magánszférában lévő tenderek irodai és műszaki támogatása ,elsősorban fordításokkal írásban és szóban egyaránt
  • kapcsolattartás a román meglévő és új partnerekkel
  • a román műszaki projektek esetében a koordinátor szerep ellátása, az egyes területek között
  • egyes projektek kapcsán terepen történő munkavégzés, tolmácsolás, fordítás

Juttatások:

  • versenyképes bérezés+cafeteria+ éves bónusz
  • változatos feladatok
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (céges laptop, céges telefon, terepmunkánál céges autó biztosítása)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA | Budapest

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cég leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon, melynek főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Mezőgazdasági üzletáguk részére keresünk új munkatársat, budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba: KOORDINÁTOR

A hirdetés lejár 22 nap múlva