TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Országos

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat.
Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat
pozícióba.

Feladatok:
  • Új ügyfelek akvirálása, felkutatása, tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • A cég termékeinek értékesítése új ügyfelek részére
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Meglévő ügyfeleknél az eladások bővítése, meglévő ügyfelek gondozása, kapcsolattartás, rendszeres látogatások
  • Ajánlatadás, megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés, szerződéskötések előkészítése
  • Riportok, beszámolók készítése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 év tapasztalat HUNTER TÍPUSÚ, műszaki B2B értékesítésben
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előny:
  • Műszaki végzettség
  • Hegesztési vagy fémipari területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kapcsolati tőke
Amit kínálnak:
  • Stabil alapbér mellett kimagasló jutalékrendszer
  • Céges autó korlátlan magánhasználattal
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Kecskeméti központ
  • Délkelet-Magyarország régiói
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen frissített magyar nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Csongrád megye

Az erős árammal kapcsolatos ismereteidet magabiztosan tudod alkalmazni és nem jelent problémát egy villamos terv átlátása? Szívesen Tudod milyen egy kismegszakító, áramváltó és mindezek mellett egy villamos tervet is átlátsz? Közel áll hozzád az erős áram és jól kiismered magad ezen termékek világában? Akkor mindenképpen olvass tovább! Partnerünk egy egész országot lefedő villamosipari technológiai vállalat. Az energiaelosztás és az adatátviteli termékek specialistája. Portfóliója a villamosipar teljes spektrumát lefedi! Részese lennél egy olyan csapatnak, ahol: • tényleg profik dolgoznak? • törekednek a munka és a magánélet egyensúlyának megtartásáért? • fontos hogy a munkavállaló jól érezze magát? Légy te is a csapat tagja, és segítsd a munkájukat kiemelt ügyfelek ápolásával és szakmai támogatásával, hogy a magasfeszültség jó kezekben legyen! Jelentkezz!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Bács-Kiskun megye

Partnerünk Európa első számú kamion-, félpótkocsi-, transzporter- és autóbusz alkatrészforgalmazója. Magyarországi tevékenységük bővülése eredményeként kecskeméti telephelyünkre keresünk HASZONGÉPJÁRMŰ ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ kollégát.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Az értékesítési vénád nem kérdéses eddigi eredményeid alapján? Szívesen kamatoztatnád ezt a tudást, de a saját szakmai fejlődésed sem téveszted szem elől? Az ügyfélközpontúságot, eredményorientáltságot elengedhetetlennek tartod a munkavégzéshez? Kihívásként éled meg az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatását? Amennyiben a feltett kérdésekre IGENNEL válaszoltál, jelentkezz, Téged keresünk! Partnerünk a megoldásértékesítés egyik szegmensének kiemelkedő résztvevője, műszaki megoldásaikkal több, mint 10 éve szolgálják ki ügyfeleiket. Csapatuk bővítése céljából keresik új csapattársukat az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 17 nap múlva