JUNIOR FOLYAMATFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk folyamatosan növekvő cég, amely szálláshelyeket és azokhoz kapcsolódó komplex szolgáltatásokat értékesít 15 országban.

Üzletük lényege és szelleme skandináv alapú, székhelyük pedig Svájcban és Magyarországon található.

Budapesti irodájukban kiváló csapat és informatikai személyzet működik, hozzájuk keresünk most

JUNIOR FOLYAMATFEJLESZTŐT.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Miért érdemes jelentkezned?

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi, skandináv hátterű cégnél,
  • Versenyképes bér,
  • Központi elhelyezkedésű iroda és home office lehetőség.

Feladatok:

  • Belső üzleti igények felmérése, megértése, illetve a fejlesztési feladatok specifikálása,
  • Az üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapatok felé,
  • Folyamatos belső kapcsolattartás,
  • Dokumentáció elkészítése,
  • Rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése,
  • Belső oktatási anyag, felhasználói kézikönyv összeállítása.

Elvárások:

  • Min. főiskolai végzettség (gazdasági vagy műszaki),
  • Pályakezdő VAGY 1-2 éves tapasztalat rendszerszervező / business analyst munkakörben,
  • Min. középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Erős informatikai affinitás,
  • Logikus gondolkodás.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 08:30 - 17:00.

Munkavégzés helye: Budapest, 7. kerület.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a pozíciót, várjuk jelentkezésed ANGOL NYELVŰ önéletrajzzal!

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Mivel foglalkozik Partnerünk? Informatikai rendszerekkel, melyek teljesen új alapokra helyezik az energiával való kereskedelem, szállítás, tárolás, termelés üzleti lehetőségeit. Fiatalos cég, nemzetközi mércével mérve is unikális kompetenciákkal, kategóriateremtő megoldásokkal. Szakértő csapatuk rendkívül gyorsan bővül, a gáz- és villamosenergia-piac legnagyobb szereplői számára dolgoznak itthon és külföldön. SENIOR IT BUSINESS ANALYST pozícióba keressük új munkatársukat budapesti irodájukba energiapiaci IT rendszerek tervezésében való részvételre, későbbiekben energiapiaci szakértői terület teljes körű ellátására és az ügyféllel történő egyeztetések megvalósítására.

A hirdetés lejár 49 nap múlva
INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Pest megye

Budaörsi partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új tagot az alábbi pozícióba: RENDSZERSZERVEZŐ

A hirdetés lejár 12 nap múlva