ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az értékesítési vénád  nem kérdéses eddigi eredményeid alapján?
Szívesen kamatoztatnád ezt a tudást, de a saját szakmai fejlődésed sem téveszted szem elől?
Az ügyfélközpontúságot, eredményorientáltságot elengedhetetlennek tartod a munkavégzéshez?
Kihívásként éled meg az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatását?

Amennyiben a feltett kérdésekre IGENNEL válaszoltál, jelentkezz, Téged keresünk!

Partnerünk a megoldásértékesítés egyik szegmensének kiemelkedő résztvevője, műszaki megoldásaikkal több, mint 10 éve szolgálják ki ügyfeleiket. Csapatuk bővítése céljából keresik új csapattársukat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Téged keresünk amennyiben:
  • Legalább 1-3 év tapasztalattal rendelkezel értékesítésben
  • A műszaki érdeklődés, affinitás nem áll messze tőled, esetleg már műszaki-értékesítési tapasztalatot is szereztél
  • Páratlan a kommunikációs- és tárgyalási készséged
  • Ügyfélkozpontúság, proaktív munkavégzés jellemez
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Ügyfélakvirálás, adatbázis kiépítés
  • A kampányokban való aktív részvétel
  • Beérkező igények kiszolgálása, ajánlatkészítés, szerződéskötés
  • Belső- és külső műszaki–kereskedelmi egyeztetések lebonyolítása, ezek adminisztrációja
  • Vevőelégedettség folyamatos szem előtt tartása, növelése
Miért érdemes Náluk dolgoznod?
  • Az alapbérhez értékesítési jutalék társul
  • A napi munkavégzésed modern irodai környezetben zajlik
  • Szakmai segítséget, teljes körű betanítást (termékismeret, műszaki tartalom) nyújtanak
  • A munkavégzés megkönnyítése céljából marketing anyagokat, projektinfós adatbázist, illetve konferenciákon való részvételi lehetőséget biztosítanak

Előnyödre szolgál:

  •  Idegen nyelvtudás (export részlegre is szívesen várják az új kollégákat)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal