Állásajánlat: MEZŐGAZDASÁGI ÜZLETÁGVEZETŐ / Budapest

Állásajánlat: MEZŐGAZDASÁGI ÜZLETÁGVEZETŐ
Hivatkozási szám: UZLETAGV-0624

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.
A cég leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon, melynek főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.
Mezőgazdasági üzletáguk új munkatársat keres a következő pozícióba:

MEZŐGAZDASÁGI ÜZLETÁGVEZETŐ

Feladatok:

  • Mezőgazdasági globális üzleti stratégia követése a helyi igényeknek megfelelően
  • Piac elemzése, versenyképes piaci pozicionálás, árazási stratégia kiépítése
  • Mezőgazdasági új technológiák és trendek folyamatos nyomon követése
  • Új szolgáltatások bevezetése, fejlesztése
  • Folyamatos tájékozódás a piaci folyamatokról /versenytársak aktivitása, tenderek követése/
  • Tárgyalás külföldi és helyi partnerekkel
  • Vevői elégedettség fenntartása
  • Hatáskörébe tartozó kollégák vezetése, motiválása, támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú, mezőgazdasági végzettség
  • Mezőgazdasági szakmai jártasság
  • Mezőgazdasági területen, vezetői beosztásban, operációban szerzett 5-10 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Proaktivitás
  • Rugalmasság
  • Lojalitás
  • Utazási hajlandóság

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Agrármérnök
  • AGRÁRIPAR / MEZŐGAZDASÁG: Vezetői pozíciók

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Hasonló pozícióink

TELEPHELY VEZETŐ