Állásajánlat: BÉR ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: BERTBUGY-0623

Csatlakozz egy sikeres vállalat közösségéhez!

Ha több éves szakmai tapasztalatod van teljes körű bérelszámolási és társadalombiztosítási feladatok ellátásában, magabiztosan használod a NEXONbér bérszámfejtő szoftverét és szakértelmed szívesen kamatoztatnád az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiai környezetében, jelentkezz a Partnerünk csapatához!

Legyél Te az új Bér- és TB ügyintézőnk!

Szeretnénk, hogy munkatársaink elégedettek és jókedvűek legyenek, ezért biztosítjuk a feladatok sokszínűségét, a folyamatos szakmai fejlődést, különböző jóléti szolgáltatásokat (pl. magas fokú egészségügyi intézkedések, Fővárosi Állat- és Növénykerti bérlet, Palatinus strand belépő, Fitness terem belépő, rendszeres egészségügyi szűrések), a Kollektív Szerződésünk kedvező feltételeit és természetesen jogtiszta környezetet.

Cégünk Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

SZAKMAI FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
  • Ellátod a Társaság és leányvállalatai részére a teljeskörű bérelszámolási feladatokat.
  • Elvégzed a kifizetőhelyi teendőket (OEP jelentések).
  • Elkészíted a külső hatósági, illetve belső társasági statisztikákat, adatszolgáltatásokat, kimutatásokat.
  • Bejelentést készítesz új munkavállalókról, adatváltozásról, illetve kilépésről.
  • Munkavállalók kérésére elkészíted a kereseti kimutatást, munkáltatói igazolást, szociális juttatásokhoz igazolást, segítséget nyújtasz a személyi jövedelemadó bevallás elkészítésében.
  • A munkavállalók bérhez kapcsolódó ügyintézését kezeled.

IDEÁLIS MUNKATÁRSUNK LEHETSZ, HA
  • szakirányú középfokú bér- és TB ügyintézői végzettséged van,
  • minimum 3-5 éves termelő vállalatnál szereztél releváns szakmai tapasztalatot,
  • magabiztosan kezeled a NEXONbér programot, az MS Office programokat, kiemelten az Excelt,
  • figyelemmel kíséred a folyamatos jogszabályváltozásokat, a kapcsolódó törvényeket naprakészen ismered és azokat a gyakorlatban is alkalmazod,
  • szeretsz a munkatársakkal kommunikálni, csapatépítő tag lenni.

Amennyiben szeretnél csatlakozni hozzánk, a jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!