SENIOR .NET DEVELOPER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél az ország egyik legnagyobb mobil szoftverfejlesztő cégénél dolgozni?

Úgy döntöttél, szakmai pályafutásodat a Microsoft technológiák megismerésének szenteled és közel állnak hozzád a nyílt szoftver világ keretrendszerei?

Partnerünk jelenleg bővülés céljából keres Senior .NET fejlesztőt változatos projektjeikre, jellemzően pénzügyi - banki, biztosítói, egészségügyi, ipari és K+F (egyetemi kutatási, virtuális valóság, 3D) területeken.

Ha kedvedre való a projekt alapú munkavégzés és szeretsz változatos technológiai hátterű feladatokon dolgozni, akkor nincs más dolgod, mint eleget tenni a lentebb felsorolt pontoknak:

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Pest megye

Szívesen foglalkozol meglévő rendszerek továbbfejlesztésével és supportjával? Rendelkezel 2-3 éves, C# fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalattal, illetve magabiztos SQL tudással? Szakmai tapasztalatodat ráadásul gyártó/logisztikai környezetben szerezted? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Partnerünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak. Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új fejlesztőt az alábbi pozícióba: C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

A hirdetés lejár 14 nap múlva