Állásajánlat: BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Autóipar, Bács-Kiskun megye)

Hivatkozási szám: MSTOSQAM-0603

Partnerünk egy spanyol tulajdonban levő TIER1-es autóipari beszállító cég. Csapatukba keresünk új munkatársat

BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
pozícióba.

Feladatok:
  • A beszállítói értékelések elkészítése, eredmények publikálása az érintett szervezeteknek
  • A beszállítói bemintázások kezelése
  • Beszállítói reklamációk kezelése-, érintett visszáru tételek kezelése a termeléssel együttműködve
  • Reklamációkkal kapcsolatos költségek nyomon követése, kiterheltetése
  • Beszállítói auditok végrehajtása a központi audit ütemtervnek megfelelően
  • A bejövő áru ellenőrzés felügyelete - támogatása
  • A beszállítókkal kapcsolatos mindennemű ügymenet felügyelete és nyomonkövetése
  • A határminták előállítása / felügyelete a beszállítók felé
  • Zárolt árú raktár kezelése, felügyelete
  • Az idegenárú ellenőrök munkájának szakmai koordinációja
  • A munkavédelmi előírások betartása
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (preferáltan: gépészmérnök, anyagmérnök, minőségügyi szakmérnök)
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • APQP/ PPAP folyamatok ismerete
  • Project management ismeretek
  • FMEA ismeret
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés (bónuszok, cafeteria, utazási hozzájárulás)
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális vállalatnál
Munkavégzés helye:
  • Bács- Kiskun megye, Helvécia
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!