Állásajánlat: RENDSZERSZERVEZŐ

Hivatkozási szám: RENDSZER-0519

Legyél Te az új Rendszerszervező munkatársunk!

Szeretnél újító ötleteiddel egy versenyképes cég sikereihez hozzájárulni? Szenvedélyed a rendszer szemlélet, ISO 27001, PCI, COBIT szabványok ismerete és rendelkezel projekt vezetési tapasztalattal?
Ha több sikeres informatikai, elemzési projekt tervezésében, elemzésében vettél már részt, és többéves releváns tudásodat szívesen kamatoztatnád az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiai környezetében, jelentkezz Partnerünk csapatához!

Hiszünk abban, hogy nem csak a Kollektív Szerződés által biztosított kedvező feltételek, jogtiszta környezet az, ami Téged elégedetté tehet, hanem a feladatok sokszínűsége, a folyamatos szakmai fejlődés és a jóléti szolgáltatások biztosítása (pl. Fővárosi Állat- és Növénykerti bérlet, Palatinus strand belépő, Fitness terem belépő, rendszeres egészségügyi szűrések) is.

Cégünk Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

Szakmai feladatok, amiben számítunk rád:
  • Elemzed a meglévő és új rendszerek specifikációit, rendszerterveit,
  • teszteléseket tervezel, eredményeit értékeled,
  • pályázatok megvalósíthatóságát vizsgálod, elkészíted a hozzá kapcsolódó tanulmányokat,
  • kapcsolatot tartasz a külső és belső informatikai fejlesztői és üzleti területekkel,
  • részt veszel a fenti feladatok elvégzéséhez szükséges tárgyalásokon, szakmai előadásokon.
Téged keresünk, ha:
  • Felsőfokú szakirányú végzettséged, minősített képesítéseid vannak,
  • releváns szakmai tapasztalatod van informatikai szervezés, projektvezetés területeken,
  • tárgyalóképes az angol nyelvtudásod szóban és írásban is,
  • előny, ha francia nyelvtudásod is van,
  • szakmai karrieredet ezen a területen képzeled el.

Amennyiben szeretnél csatlakozni hozzánk, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!