Állásajánlat: STRATÉGIAI BESZERZŐ

Hivatkozási szám: STRATBES-0506

Szívesen dolgozna egy stabil multinacionális gyártó vállalat alkalmazásában?

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen koordinálná kettő másik beszerző munkáját?

Rendelkezik legalább 5 éves, stratégiai beszerzésben szerzett szakmai tapasztalattal?

Angol nyelvtudása magabiztos, tárgyalási szintű?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen Önt keressük Partnerünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon, Heves megyében található üzemükkel.
Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is.
2015-ben éles stratégiai váltáson ment keresztül a cég, azóta kifejezetten a megújuló energiák hasznosítására koncentrálnak ipari környezetben.

Beszerző csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Meghatározott termékcsoportok (műanyag alkatrészek, csomagolóanyagok) vonatkozásában a beszerzési folyamatok irányítása, nyomon követése
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Részvétel a beszállítók értékelésében
  • Szoros együttműködés a logisztikával és a termeléstervezéssel
  • Éves ártárgyalásokban való részvétel
  • Együttműködés a külföldi, központi beszerzési vezetővel a stratégia kialakításában

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves, stratégiai beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi rendszerismeret
  • Felhasználói szintű SAP és Microsoft Office ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodásmód, határozott fellépés
  • Kiváló problémamegoldó és stressztűrő képesség

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Alapbér + Cafeteria
  • Teljesítményarányos bónusz
  • 100%-os bejárás támogatás
  • Költözés esetén lakhatási támogatás 2 éven keresztül
  • Rugalmas munkarend

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését angol és magyar nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Gyöngyös