Állásajánlat: OPERATÍV ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ

Hivatkozási szám: UGYFELSZ-0429

Ügyfelünk a SHARE NOW, Európa vezető közösségiautó-megosztója, jelenleg 16 európai városban van jelen közel 14 000 autóval. A SHARE NOW Magyarország (Wallis Autómegosztó Kft.) jelenleg 240 darabos prémium autóflottával (BMW ls MINI) nyújt autómegosztó szolgáltatást lakossági és vállalati ügyfeleknek.
Bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

OPERATÍV ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ

 Az új, operatív ügyfélszolgálati vezetői, munkakör betöltőjének feladata lesz a SHARE NOW Magyarország belső működésű ügyfélszolgálati funkciójának további kiépítése és működésének irányítása, ami egyszerre kíván stratégiai és operációs szemléletmódot, valamint vezetői készségeket.

Feladatok:
  • A SHARE NOW Magyarország belső működtetésű ügyfélszolgálati struktúrájának és felépítésének és működési rendszerének kialakítása és implementálása
  • Bejövő és kimenő ügyfélkezelés irányítása: call center, emailek, közösségi média csatornák, panaszkezelés, háttérterületek
  • Az ügyfélszolgálati csapat további bővítése és fejlesztése, aktív részvétel az új munkatársak kiválasztásában és betanításában
  • Az ügyfélszolgálat működésének vezetése, a beosztás- és feladattervek elkészítése és azok megvalósításának folyamatos koordinációja valamint visszamérése, a munkatársak teljesítményértékelése és fejlesztése
  • Folyamatos folyamatfejlesztés és minőségirányítás; az ügyfélszolgálat eredményességének és hatékonyságának folyamatos mérése és továbbfejlesztése, a szükséges riport-rendszerek kidolgozása és működtetése
  • Kapcsolattartás és koordináció a szerződéses (külső) ügyfélszolgálati partnerekkel, az ügyfélszolgálat technológiai beszállítóival és a SHARE NOW nemzetközi központjával
  • A lakossági és vállalati ügyfélmegkeresések folyamatos magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
  • Ügyfelektől érkező visszajelzések elemzése, fejlesztési terv kidolgozása és megvalósítása
  • Aktív, napi szintű együttműködés a vállalat társterületeivel, részvétel a vállalat szolgáltatási színvonalának folyamatos továbbfejlesztésében
  • Az ügyfélszolgálati folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs kötelezettségek ellátásának biztosítása
  • Operatív részvétel az ügyfélszolgálati munkában, a mindenkori kapacitás- és feladat-terveknek megfelelően

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Min. 5-6 év ügyfélszolgálati munkatapasztalat; ezen belül min 2-3 év ügyfélszolgálati vezetői, koordinátori tapasztalat
  • Erős vezetői készségek, sikeres tapasztalat ügyfélszolgálati csapat(ok) vezetésében és fejlesztésében
  • Megbízhatóság és precizitás a feladatok határidőre történő, magas minőségű elvégzésében
  • Erős ügyfélfókusz a valós ügyféligények azonosítására és kiszolgálására, empátia a problémás helyzetek megértéséhez és kezeléséhez
  • Fejlett problémamegoldó képességek, rugalmasság; a folyamatosan felmerülő, új típusú feladatok önálló megoldásának képessége
  • Folyamatszemlélet, korábbi sikeres tapasztalat folyamat- és minőség-fejlesztési projektek megvalósításában
  • Elemzőkészség, analitikus gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, saját hatáskör keretein belül
  • Stressz- és konfliktus helyzetek kezelésének képessége
  • Stabil felhasználói ismerete az ügyfélszolgálati környezetben használt alapvető informatikai rendszereknek és programoknak
  • Magabiztos felhasználói ismeretek Microsoft Office kezelésében (Word, PowerPoint, Excel, MS Outlook)
  • Pozitív szemlélet, energikus és lendületes munkavégzés

Amit a cég kínál:

  • Piacképes alapbér mellett mozgóbér
  • Partnerlátogatásokhoz céges autót használhatsz
  • Modern és dimanikusan fejlődő vállalati háttér, szuper csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben Téged is vonz az autómegosztás jövőbemutató, digitálisan működő iparága, erős szakmai ambícióid vannak, és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldd el részünkre fizetési igényeddel feltüntetve angol vagy magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat!