Állásajánlat: ÜZEMVEZETŐ(MŰANYAGÜZEM)

Hivatkozási szám: UZEMVEZE-0403

Ki a megbízó, aki hirdet?

Partnerünk 35 éves szaktudással rendelkező kiemelt speciális termékeket gyártó cég.

Csapatukba keresünk most új kollégát egy 50 fős üzem vezetésére az alábbi pozíció betöltésére:

ÜZEMVEZETŐ(MŰANYAGÜZEM)

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A műanyag fröccsöntő üzem teljeskörű vezetése (40db, 25-120 t fröccsöntőgépes önálló terület) a termelési igazgató irányítása alatt
  • A termelési munkafolyamatok közvetlen irányítása a kitűzött termelési terv megfelelő minőségben, ütemezésben és hatékonyság mellett történő teljesítése
  • A heti termelési program összeállításában való közreműködés
  • A termelési adatok folyamatos követése, ennek alakulásáról napi, heti, havi riportok készítése a gyárvezetés felé, a KPI-ok folyamatos figyelése és akciók ezek folyamatos javítására
  • A rendelkezésre álló emberi és gépi és egyéb erőforrásokkal történő hatékony gazdálkodás, ezek optimális kihasználtságának folyamatos nyomon követése
  • A gyártás előfeltételeinek, a gépek és a gyártáshoz szükséges eszközök, berendezések üzemképes, biztonságos állapotának biztosítása, ellenőrzése
  • A termelési és technológiai folyamatokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Műszakbeosztások elkészítése, a megszakítás nélküli munkarendben működő gyártóterület hatékony irányítása, ellenőrzése és a dolgozók munkájának értékelése
  • A terület dolgozóinak folyamatos oktatása és képzése
  • Folyamatfejlesztési, optimalizálási lehetőségek keresése és javaslatok kidolgozása
  • A gyártási minőség és produktivitás folyamatos magas szinten tartása, az esetleges reklamációk utánkövetése, gyökérokok feltárása
  • A termelés folyamatos ellenőrzése és optimalizálása a minőségi feltételek biztosítása mellett (selejtcsökkentés, készletek stb.)
  • Napi szintű együttműködés az egyes társüzemekkel
  • Javító intézkedések életbe léptetése a minőségügyi osztállyal együttműködésben

Milyen követelményeknek kell megfelelnie?
  • Szakirányú, felsőfokú műanyagipari végzettség (GAMF előnyt jelent)
  • Legalább 5 éves fröccsöntés területén szerzett munkatapasztalat mérnöki vagy középvezetői munkakörben
  • Legalább 2 éves vezetői gyakorlat
  • Műszaki műanyagok gyártása területén szerzett tapasztalat (Natúr és üvegszálerősített terület előny)
  • Engel típusú fröccsöntőgépek alapos ismerete, szerszámozási ismeretek
  • Széleskörű minőségirányítási ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszer- és folyamatszemlélet
  • Megoldáskereső attitűd
  • Jó szervezőkészség
  • Kiváló MS Office ismeret
  • Agilitás

A pozíció betöltéséhez előnyt jelet, amennyiben rendelkezik...
  • Minőségirányítási területen szerzett másoddiplomával
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű nyelvismerettel

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Mit kínál a Cég munkája megbecsüléseként?

  • Modern munkakörnyezetet
  • Hosszú távú perspektívát egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Felelősségteljes, önálló munkakört
  • Fejlődési lehetőséget
  • Piacképes juttatást, vezetői bónuszt
  • Cégautót

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük szakmai magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a  rendszerünkön keresztül!
  • A kialakult helyzetre való tekintettel az interjúztatás Skype-on keresztül történik.