Állásajánlat: KONTROLLER / Budapest

Állásajánlat: KONTROLLER
Hivatkozási szám: KONTROLL-0320

Partnerünk médiaügynökségi hálózat magyarországi leányvállalata. Az egyik legjelentősebb kommunikációs tanácsadó ügynöksége, akik a világ legnagyobb márkáin dolgoznak.

Folyamatosan fejlődő és bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

Feladatok:

  • A cégcsoport média és kreatív üzletágak pénzügyi kontrollingja, a társaság eredményességének támogatása
  • Havi-, negyedéves- és éves riportok késztése (IFRS)
  • Budget és forecast készítés
  • Terv / tény adatok összehasonlítása
  • Ad hoc riportok készítése és kérdések megválaszolása, adatszolgáltatás
  • Kapcsolattartás a headquarter-rel
  • Cash és likviditás management
  • Cash-flow tervezés
  • Profitabilitás számítás
  • Kontrolling rendszer fejlesztésében való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás társvállalatokkal, könyvvizsgálóval
  • GDPR megfelelésben való közreműködés
  • Törvényi szabályokkal és belső polcykkal összhangban történő riportolás és működés biztosítása
  • Vezetői döntések támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai végzettség
  • Minimum egy éves könyvelői gyakorlat
  • Minimum három éves nagyvállalati kontrolling gyakorlat
  • Magas szintű számviteli riporting ismeretek
  • Szakmai középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Logikus és strukturált gondolkodás
  • Eredmény orientáció
  • Képesség a csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • MS Office ismeretek, erős Excel tudás
  • Naprakész számviteli ismeretek
  • Terhelhetőség, precizitás, proaktivitás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés (tudjuk, hogy mindenki ezt mondja, de mi szeretnénk a legjobbakkal dolgozni)
  • Szuper csapat (a back office a legvidámabb barakk)
  • Izgalmas projektek (új riporting rendszer kialakítása)
  • Rugalmas munkarend (lesz saját kényelmes helyed, de a home office sem tabutéma)
  • Vadonatúj iroda Buda kellős közepén (tényleg, kb. 5 perc sétával a környék legjobb pékségében vagy a Mammutban vagy)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Kontrolling