Állásajánlat: MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (B2B)

Hivatkozási szám: MSTOERTE-0319

Megbízónk fő profilja a szünetmentes áramellátó berendezések, és komplett rendszerek forgalmazása, valamint ehhez kapcsolódóan szaktanácsadás, telepítés, országos szervizszolgáltatás nyújtása.
Büszkék arra, hogy műszaki termékeikkel, szolgáltatásaikkal Magyarországon több világviszonylatban is piacvezető cégnek nyújtanak stabil támogatást.

Számukra keresünk most új munkatársat

MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ (B2B)
pozícióba.

Feladatok:
  • A cég  által forgalmazott termékek, szolgáltatások értékesítése (B2B)
  • Az értékesítési terület fejlesztése, új ügyfelek felkutatása, saját ügyfélportfólió kialakítása
  • Meglévő kapcsolatrendszer ápolása
  • Teljes értékesítési folyamat menedzselése (pre-sales –> after sales)
  • Műszaki támogatás nyújtása az ügyfeleknek
  • Lead management, árajánlatok kidolgozása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 4-5 év IT/TELCO/ipari területen beruházási javak értékesítésében szerzett  tapasztalat
  • Felhasználói szintű (MS Office) ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
  • Írásban és szóban is aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
Előny:
  • Erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Erősáramú termékek szakterületén szerzett értékesítési tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapbér + teljesítmény arányos prémium
  • Céges autó - korlátlan magánhasználattal
  • Nyelvtanulás támogatása
  • Magyar tulajdonú családias, barátságos cégkultúra
Munkavégzés helye:
  • A cégközpont Budapest XIV. kerület, de a munkavégzés országosan történik
Ha úgy érzi, hogy Ön lenne az ideális jelölt a feladatra, akkor várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza elküldésével honlapunkon keresztül!