Állásajánlat: SZERELÉSVEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOJNMB-0319

SZERELÉSVEZETŐ

Mik lesznek a feladataid?
  • ipari épületautomatika és épületvillamossági projektek külső helyszínén végzed a munkát
  • figyelemmel kíséred a projekt műszaki tartalmát, felmerült problémákat megoldod, műszaki kérdéseket tisztázod, igényeket megvalósítod, szükség esetén a projektvezetővel és építésvezetővel egyeztetsz
  • alvállalkozók munkavállalóit közvetlen irányítod, koordinálod
  • helyszíni szerelések műszaki felügyeletét elvégzed a hatályos szabványok szerint
  • dokumentálod a műszaki tevékenységet
  • részt veszel a projektindító értekezleten és a helyszíni egyeztetéseken
  • projekt végén támogatod a beüzemelési csapatot a rendszer üzembe helyezésében

Mit nyújts nekünk?
  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret (Word, Excel)
  • felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezz
  • rugalmas, megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • emelőgépkezelői, tűzvédelmi szakvizsga előny
  • alapszintű angol nyelvtudás előny

Mi vár Rád, ha jelentkezel?
  • változatos, felelősségteljes feladatok már az első naptól kezdve
  • számodra is kielégítő bérezés, cafeteria juttatás
  • céges autó (magánhasználat biztosítása)
  • telefon korlátlan használata
  • szakmai tapasztalat megszerzése egy speciális iparágban
  • továbbképzési lehetőségek, karrierút megvalósítása
  • jó hangulat, támogató csapat
  • egyműszakos munkarend (8 óra)

Kik vagyunk mi?

Jó hangulatú csapatunk épületautomatikai és villamosági rendszerek kivitelezésével, telepítésével, üzemeltetésével és szervizelésével, saját, X. kerületi telephelyünkön villamos elosztószekrények összeszerelésével foglalkozik, többségében gyógyszer- és autóipari területen.

Munkavégzés helye: Budapesti és vidéki helyszíneken

Munkavégzés várható kezdete: azonnali

Amennyiben szeretnél egy remek csapat tagja lenni, jelentkezz frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!