Állásajánlat: SZOFTVERTESZTELŐ (MANUÁLIS)

Hivatkozási szám: MSTTESZT-0205

Szeretnél Magyarország egyik legnagyobb mobilfejlesztő cégénél dolgozni?
Van már legalább egy év tapasztalatod manuális szoftvertesztelés területén?
Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Ügyfelünk az ország egyik legnagyobb mobilfejlesztője, mind iOS, mind Android platformon.

Elismert tapasztalattal rendelkezik Microsoft technológiákban és a nyílt szoftver világ keretrendszereiben, mint a Java, JavaScript, Node.JS, AI, BigData, mikroszolgáltatás alapú rendszerek stb.

Egyedi innovációs megoldások kialakítása, agilis és klasszikus módszertanokkal elvégzett szoftverfejlesztés és egyéb Mesterséges intelligencia, valamint IoT megoldások mellett az ügyfelünk nagy hangsúlyt fektet a kutatás-fejlesztésre, valamint az oktatásra.

Jelenleg bővítés céljából keresünk hozzájuk MANUÁLIS SZOFTVERTESZTELŐT.

Feladatok:
  • Alkalmazások funkcionális tesztelése,
  • Tesztesetek megírása és futtatása,
  • Hibák feltárása és újra tesztelése, hibák elemzése és hibajegyek feladása,
  • Hibajegyek követése és változások kezelése,
  • Specifikációk review-zása.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (érettségi),
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat szoftver tesztelői munkakörben,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • Jó analitikus és problémamegoldó képesség,
  • Proaktivitás, önállóság,
  • Precizitás, monotonitástűrés,
  • Terhelhetőség, rugalmasság,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Készség a csapatmunkára.

Előnyök:
  • Többféle szoftver-tesztelési vagy más IT-s projekt tapasztalat,
  • Informatikai OKJ-s képzettség, vagy BSc képzettség,
  • Programozási nyelv (Java, C# stb) vagy adatbázis ismeret,
  • Bármilyen nyilvános szoftverfejlesztésben, tesztelésben vagy béta programban való részvétel (hibák és javaslatok megfogalmazása, és végigvezetése a javításig),
  • ISTQB vizsga.

Juttatási csomag:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria,
  • Projektektől függően rugalmas munkaidő,
  • Belső képzések, fejlődési lehetőség (pl. teszt automatizálás, angol nyelvtanulási lehetőség, stb),
  • Fiatalos munkakörnyezet, támogató szakmai csapat,
  • Stabil vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, Infopark (XI. kerület)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!