Állásajánlat: JUNIOR SALES ANALYST

Hivatkozási szám: MSTOJUNI-0227

Megbízónk Magyarország egyik legjelentősebb édesipari cége, akik több mint 140 évre visszatekintő, többszörös Superbrand díjas vállalat. Kiváló minőségű termékeik az egész világon nagy népszerűségnek örvendenek, több országban piacvezető pozíciót töltenek be.
Az alábbi pozícióba keresünk számukra új kollégát:
JUNIOR SALES ANALYST

Feladatok:
  • Kapcsolattartás az értékesítő csapat és más osztályok, valamint vevők között
  • Együttműködés és koordináció az értékesítési csapattal és más osztály dolgozóival
  • Értékesítési csapat munkájának támogatása riportok és elemzések készítésével
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, adatbevitel és feldolgozás, dokumentumok kitöltése
  • Értékesítési elemzések és prezentációk elkészítése adatok összeállításával
  • CRM rendszer kezelése és adminisztrációs karbantartása
Elvárások:
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos Excel tudás (Vlookup, Pivot)
  • Affinitás az adatok elemzésében és összerakásában
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Stabil, fiatalos, barátságos munkahelyi légkör
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Multinacionális háttér- ezáltal stabil lábakon áll a cég
  • Alapbérezés mellett bónuszrendszer
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület- M3-as metróvonal, ezáltal könnyedén megközelíthetők

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!